SPORTA SASNIEGUMI 2021./2022.M.G.

SPORTA SASNIEGUMI 2021./2022.m.g.

  • Sertifikāts par ieguldīto enerģiju un sportisko garu, piedaloties Olimpiskajā dienā 2022
  • RIMI RĪGA maratonā:
    • "JŪDZES" (1,6 km) skrējienā 3.vieta Kristeram Kudlim (9.c), skolotājs Ervīns Lūsis
    • 5 km skrējienā 2.vieta Kristeram Kudlim (9.c), skolotājs Ervīns Lūsis
  • Rīgas skolēnu sporta spēlēs "Ielu basketbols 3x3":
    • 2.vieta pamatskolas zēnu komandai: E. Teters (9.d), P. Magazeins (9.c), M. Banders (9.c), E. Rokens (9.b), skolotājs E. Lūsis
    • 3.vieta vidusskolas zēnu komandai: R. T. Ziediņš (12.b), K. A. Jurjāns (10.d), D. G. Kilēvics (10.d), skolotāji K. Grauds un M. Liepiņš
  • Latvijas skolu orientēšanas kausā:
  • 3.vieta M. Dzenītis (9.a), skolotājs E. Lūsis
  • 6.vieta Rīgas Valsts 2.ģimnāzijai kā skolai kopvērtējumā
Continue reading
  83 Hits
83 Hits

SPORTA SASNIEGUMI 2020./2021.m.g.

Latvijas skolu Ziemas olimpiādē

o1.vieta:Sebastians Linde (7.b), Laura Ozola (7.b)

o2.vieta: Roberts Miķelsons (11.e), Alise Roze Zālīte (8.a)

o3.vieta: Kristofers Kanenbergs (9.a), Agnese Švīpe (10.c)

oAtzinības: Mārtiņš Dzenītis (8.a), Elīze Bremze (9.b), Aiga Irbe Blūza (11.c), Īrissa Šagijeva (10.b) 

Continue reading
  302 Hits
302 Hits

RĪGAS VALSTS 2. ĢIMNĀZIJAS SPORTA SASNIEGUMI 2019./2020.M.G.

Continue reading
  508 Hits
508 Hits

Apsveicam RV2.Ģ basketbolistes ar 2. vietu VEF superlīgas finālā.

Continue reading
  1494 Hits
1494 Hits

Sveicam mūsu skolas vieglatlētus ar dalību Rudens krosa stafetēs!

Skolas komandu rezultāts:

10.-12. Klašu grupā 4.vieta Rīgā!

Komandu pārstāvēja:

J.P.Lazdiņa, O.Grava, E.Gaile, I.H.Gūtmane, E.M.Kraule, K.Brics, P.H.Osipovs un A.Kosparenko.

Liels paldies par dalību sacensībās!

Continue reading
  634 Hits
634 Hits

Sporta diena

Rīgas valsts 2.ģimnāzijas Sporta diena

Šā gada 17.septembrī Rīgas Imantas vidusskolas sporta kompleksā norisinājās Sporta diena, kurā vidusskolu klašu komandas savā starpā sacentās strītbolā, florbolā, volejbolā / "tautas bumbas" un futbola sacensībās.

Continue reading
  1223 Hits
1223 Hits

Sveicam Rīgas Pilsētas skolu finālsacensībās meitenēm 10.-12. kl. grupā ar iegūto 2. vietu.

 Skolas komandu pārstāvēja: Melānija Dalbiņa, Solveiga Kārkliņa, Kaiva Solvita Ruņģe, Sigita Skrastiņa, Luīze Tone, Kristīne Briede, Jūlija Paula Lazdiņa, Signe Draule un Agate Akere.

Continue reading
  868 Hits
868 Hits

Sveicam Rīgas Ziemeļu rajona florbola finālsacensībās zēniem 10.-12. kl. grupā ar iegūto 1. vietu.

Skolas komandu pārstāvēja: Gustavs Tolmanis, Matīss Priedols, Kārlis Grundmanis, Edvards Verners Jeliņevskis, Kārlis Nudiens, Guntis Kukulis, Raitis Mistris, Kārlis Ernests Kancāns, Niklāvs Mekšs un Aleksis Baumanis. 

Continue reading
  1476 Hits
1476 Hits

Sveicam Rīgas Ziemeļu rajona florbola finālsacensībās meitenēm 10.-12. kl. grupā ar iegūto 1. vietu.

Skolas komandu pārstāvēja: Melānija Dalbiņa, Solveiga Kārkliņa, Kaiva Solvita Ruņģe, Elīna Kristiāna Selecka, Sigita Skrastiņa, Luīze Tone, Kristīne Briede, Jūlija Paula Lazdiņa un Agate Akere.

Continue reading
  1379 Hits
1379 Hits

SPORTA SASNIEGUMI 2018./2019. MĀC. GADĀ.

RĪGAS VALSTS 2. ĢIMNĀZIJAS

ZIEMEĻU RAJONĀ

1.V. – BASKETBOLS MEITENĒM 8.-9. KL.

3.V. – BASKETBOLS MEITENĒM 7.KL. (E. Lūsis)

1.V. – FLORBOLS ZĒNIEM 10.-12. KL.

1.V. – VOLEJBOLS MEITENĒM 8.-9. KL.

1.V. – VOLEJBOLS MEITENĒM 10.-12. KL.

1.V. – VOLEJBOLS ZĒNIEM 10.-12..KL.

1.V. - OLIMPISKÅS STAFETES 7.KL. GR. KOMANDAI

1.V. - OLIMPISKÅS STAFETES 10.-12.KL.

RĪGAS PILSĒTĀ

  1. V. – RĪGAS PILSĒTAS SKOLU ČEMPIONĀTS GALDA TENISĀ ZĒNIEM 1999. – 2002. G. DZIMUŠAJIEM ZĒNIEM

3.V. – RĪGAS PILSĒTAS STARPSKOLU FINĀLSACENSĪBĀS VOLEJBOLĀ 2003. – 2005. G. DZIMUŠAJĀM MEITENĒM

3.V. – RĪGAS PILSĒTAS STARPSKOLU FINĀLSACENSĪBĀS VOLEJBOLĀ 1999. – 2002. G. DZIMUŠAJĀM MEITENĒM

2.V. – RĪGAS PILSĒTAS STARPSKOLU SACENSĪBĀS FLORBOLĀ 1999. – 2002.G. DZIMUŠĀM MEITENĒM

1.V. – RĪGAS PILSĒTAS STARPSKOLU SACENSĪBĀS OLIMPISKAJĀS STAFETĒS 1999. – 2002.G. DZIMUŠAJIEM

1.V. – RĪGAS PILSĒTAS STARPSKOLU SACENSĪBĀS ŠAHĀ 2003. – 2004.G. DZIMUŠAJIEM

RĪGAS SKOLĒNU SPĒLES:

3.VIETA VOLEJBOLĀ 1999.- 2002.G. DZIMUŠAJIEM

VALSTS MĒROGA SACENSĪBĀS

LATVIJAS SKOLU ZIEMAS OLIMPISKAJĀ FESTIVĀLĀ:

1.V. – KĒRLINGĀ VECUMA GRUPĀ 1999. – 2006.

Continue reading
  508 Hits
508 Hits