Diskusija: jaunietis – vēlētājs. Rīgas Valsts 2. ģimnāzijā. 8. februārī, 15.00.

Rīgas Valsts 2. ģimnāzija izsludina konkursu uz divām brīvajām vietām 8. klasē 2022./2023. mācību gadā. Konkursa kritēriji - iestājpārbaudījuma MATEMĀTIKA rezultāti.

Pieteikšanās iestājpārbaudījumam notiek vecākiem vai citiem bērna likumiskajiem pārstāvjiem elektroniski nosūtot pieteikumu uz Ģimnāzijas e – pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Pieteikumā norāda iesniedzēja vārdu uzvārdu, saziņas informāciju (telefona Nr. un e – pasts), pretendenta vārdu, uzvārdu. Pieteicējs atbild par informācijas pareizību.

Pieteikums jāiesūta līdz 2023. gada 13. janvārim. Iestājpārbaudījums MATEMĀTIKA 2023. gada 17. janvārī plkst. 16:00 Rīgas Valsts 2. ģimnāzijas telpās.

Priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno 2023.gadu!

Sveicam Latvijas proklamēšanas dienā!

Latvijas Republikas proklamēšanas 104. gadadiena

Latvijas skolu reitings 2022 darbā ar talantīgajiem skolēniem

Rīgas Valsts 2. ģimnāzija par darbu ar talantīgajiem skolēniem šogad saņēmusi divus augstus Ata Kronvalda fonda apbalvojumus: 2. vietu Valsts ģimnāziju grupā http://www.skolureitings.lv/?page_id=1418 un ceļojošo balvu "Mazā pūce" par sasniegumiem valsts un Latvijas atklātajās mācību priekšmetu olimpiādēs un zinātniskās pētniecības darbu konferencēs, kā arī 3. vietu Zvaigžņu reitingā http://www.skolureitings.lv/?p=1385 par sasniegumiem starptautiskajās mācību priekšmetu olimpiādēs.
Svinīgajā pasākumā ģimnāzija saņēma arī "Pūces pēdas" - skolas īpašumā paliekošu apbalvojumu atmiņai par to, ka pagājušajā mācību gadā Rīgas Valsts 2. ģimnāzija saņēma "Lielo pūci" – ieguva 1. vietu Valsts ģimnāziju grupā darbā ar talantīgajiem skolēniem.

Paldies skolēniem un skolotājiem par ieguldīto darbu! Un veiksmīgu jauno mācību gadu!

Rīga kompensēs izglītojamo ēdināšanu 100% apmērā plašam sociālo grupu lokam

Trešdien, 24. augustā, Rīgas dome pieņēma lēmumu par izmaiņām pašvaldības izglītības iestāžu audzēkņu ēdināšanas finansēšanas kārtībā, paredzot atbalstu arī vairākām sociālajām grupām.

Vairāk informācijas Izglītība / Skolas /

Zinību dienas svinīgais pasākums Rīgas Valsts 2.ģimnāzijā

Papildus uzņemšana Rīgas Valsts 2. ģimnāzijas 11.– 12. klasēs netiek organizēta

Papildus uzņemšana Rīgas Valsts 2. ģimnāzijas

11.– 12. klasēs netiek organizēta.

Uzņemšana Rīgas Valsts 2. ģimnāzijā 2022./2023. mācību gadam

Uzņemšana Rīgas Valsts 2. ģimnāzijā

2022./2023. mācību gadam

Uz 10.klasi 10. klasēs ar padziļinātu matemātikas apguvi

Informācija par skolēnu uzņemšanu RV2.Ģ 10. klasēs ar padziļinātu matemātikas apguvi šeit

Apvienotā iestājpārbaudījuma rezultāti šeit

Pieteikšanās konkursam uz RV2.Ģ 10. klasi ar padziļinātu matemātikas apguvi šeit

Konkursa uz RV2.Ģ 10. klasi ar padziļinātu matemātikas apguvi rezultāti šeit

Pretendenti, kuriem ir ieteikums uzņemt 10. klase, un kuriem apliecības par pamatizglītību izsniegšanas termiņš ir 16. jūnijs vai vēlāk, dokumentu izsniegšanu saskaņo individuāli e-pastā Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Uz 10.klasi virzienā ar padziļinātu humanitāro mācību priekšmetu apguvi apguvi

Informācija par skolēnu uzņemšanu RV2.Ģ 10. klasē ar padziļinātu humanitāro mācību priekšmetu apguvi šeit

Konkursa uz RV2.Ģ 10.klasi ar padziļinātu humanitāro mācību priekšmetu apguvi rezultāti šeit

Pieteikums iestājpārbaudījumam konkursam uz 4 brīvajām vietām 11.sb klasē mācībām integrētajā starptautiskā bakalaurāta Diploma programmā.

Iestājpārbaudījumi notiks 2022.g. 2.jūnijā Krišjāņa Valdemāra ielā 1:

• -Iestājpārbaudījums matemātikā plkst. 10:00
  • -Iestājpārbaudījums angļu valodā plkst. 12:30

Pieteikuma anketa šeit

Pieteikumam jāpievieno 10.klases liecība, nosūtot ieskenēto kopiju uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , lai varētu veikt 10.klases mācību priekšmetu salīdzināšanu.

Diploma programmas koordinatore Inga Treimane.​

Sveicam latviešu valodas un literatūras valsts olimpiādes laureātus!

Sveicam ģeogrāfijas olimpiāžu laureātus!

Sveicam Latvijas skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konferences laureātus!

Sveicam ķīmijas valsts olimpiādes laureātus!

Sveicam matemātikas valsts olimpiādes laureātus!

Sveicam svešvalodu valsts olimpiāžu uzvarētājus!

Enter your text here ...

Sveicam vēstures valsts olimpiādes laureātus!

Sveicam valsts olimpiādes laureātus!

Sveicam angļu valodas valsts olimpiādes uzvarētājus!