RĪGAS VALSTS 2. ĢIMNĀZIJAS

skolēnu sasniegumi mācību priekšmetu olimpiādēs

2020./2021.m.g.

Mācību priekšmets

Klase

Sasniegumi Rīgas pilsētā

Valstī

Skolotājs

atzinība

3.vieta

2.vieta

1.vieta

 

 

 

Latviešu valoda un literatūra

8.a

 

Jēkabs Dripe

Marta Laima Treija

 

 

Inese Anstranga

Alise Behmane

8.c

 

Evelīna Indriksone

 

 

 

Gunta Barbāne

8.d

 

Luīze Reinšmite

Agate Cipule

 

 

Kristīne Dziļuma

Kristīne Sīmane-Ambaine

9.a

Beāte Anna Klepere

 

 

Amanda Kempele

Amanda Kempele

 III pakāpe

Inese Anstranga

9.b

 

Marta Jurkāne

 

Evelīna Vahere-Abražune

Evelīna Vahere-Abražune

II pakāpe

Kristīne Dziļuma

Rasa Droiska

Rasa Droiska atzinība

9.sb

 

Anna Krista Kipļuka

 

 

 

Kristīne Dziļuma

11.a

 

Grēta Marija Grebže

Paula Lāce

Madara Sīmane

Paula Lāce

 II pakāpe

Daina Štokmane

Mārica Zaķe

Madara Sīmane atzinība

Mārica Zaķe dalība

11.b

 

Karlīna Emīlija Melberga

 

Marta Gaveika

Marta Gaveika dalība

Daina Štokmane

Laura Bērziņa

11.d

Krista Undīne Skutele

 

 

 

 

Inese Anstranga

11.e

 

 

 

Gabriela Skrauce

Gabriela Skrauce dalība

Daina Štokmane

12.a

 

Dārta Cīrule

 

 

Dārta Cīrule dalība

Laura Meijere

Ance Zirnīte

12.b

Laura Frīdmane

 

 

 

 

Daina Štokmane

12.c

 

Karīna Meldere

 

 

 

Gunta Barbāne

12.d

 

Linda Melānija Bergmane

Patrīcija Preisa

 

Patrīcija Preisa dalība

Inese Anstranga

 

 



Mācību priekšmets

Klase

Sasniegumi Rīgas pilsētā

Valstī

Skolotājs

atzinība

3.vieta

2.vieta

1.vieta

Angļu valoda

10.sb

 

 

 

Rina Balčūte

Rina Balčūte

II pakāpe

Ieva Apīne

 

 

Kimberlija Rudzinska

 

 

Ingrīda Breidaka

11.a

Beatrise Luīze Norenberga

 

Elīza Liepiņa

 

 

Ieva Apīne

11.b

 

 

Enia Špakovska

 

 

Sandra Nore

     

Zane Fatjanova

 

 

 

Ieva Apīne

11.c

 

  Reinis Isaks

Krišjānis Balgalis

 

 

 

Eleonora Brēde

11.sb

 

Evelīna Sumeraga

 

Arta Adele Pore

Arta Adele Pore

I pakāpe

Ingrīda Breidaka

 

 

Pauls Gustavs Kazāks

 

 

Ieva Apīne

Alise Cīrule

12.a

 

 

Melānija Dalbiņa

 

 

Ieva Apīne

 

Māra Aleksandra Mālere

 

 

 

Sandra Nore

12.b

 

Alise Plīkša

Estere Penke

 

 

Elita Līdumniece

 

Kārlis Apinis

 

 

 

Eleonora Brēde

12.c

 

 

Jevgēnijs Lazebņiks

Karīna Meldere

 

 

Eleonora Brēde

 

 

Harijs Šestakovskis

 

 

Inga Kulmane

12.d

 

 

 

Elza Strazda

 

Sandra Nore

 

 

Signe Folkmane

 

 

Inga Kulmane

Samanta Liepiņa

12.e

 

 

       Elza Markāne

 

 

 

Inga Kulmane

12.sb

 

Annija Dimanta

Ieva Zībarte

Martins Vīgulis

 

Inga Treimane

Dāvis Bērziņš

Laura Elīza Pauliņa

Tomass Kārkliņš

 

Mācību priekšmets

Klase

Sasniegumi Rīgas pilsētā

Valstī

Skolotājs

atzinība

3.vieta

2.vieta

1.vieta

Vācu

valoda

12.e

 

Alvīne Dārta Pabrika

 

 

Alvīne Dārta Pabrika

I pakāpe

Žanna Knoka

 

 

Mācību priekšmets

Klase

Sasniegumi Rīgas pilsētā

Valstī

Skolotājs

atzinība

3.vieta

2.vieta.

1.vieta

 

Matemātika

7.a

Katrīna Laima Ramāna

 

 

 

 

Sabīne Apine

7.b

 

Eduards Brasliņš

Timurs  Dobrovoļskis

 

 

Diāna Ruļuka-Paša

7.c

 

Ričards Vimba

Ādams Viļums

 

 

Ināra Roziņa

8.a

Francis Ritums

 

 

 

 

Diāna Ruļuka-Paša

8.c

Alise Mīlenberga

Evelīna Indriksone

 

 

 

Ināra Roziņa

Leila Džafarova

8.d

Valentīns Galaiskis

 

Normunds Malnačs

 

 

Ināra Roziņa

9.a

 

Elizabete Haduņkina

Kārlis Brīvulis

 

 

Sabīne Apine

9.sb

 

Miks Derums

 

 

 

Kaiva Treija

10.a

Sindija Jaunuma

 

 

 

 

Kaiva Desmitniece

10.e

Terēze Smiltniece

 

 

 

 

Daina Briņķe

Anastasija Bugaja

10.sb

Kimberlija Rudzinska

 

 

 

 

Kaiva Treija

11.c

 

 

Krišjānis Petručeņa

 

 

Daina Briņķe

Reinis Isaks

11.sb

 

Marija Kovaļauska

 

 

 

Tatjana Strigaļova

12.b

Artis Alainis

 

 

 

 

Daina Briņķe

12.c

 

 

Romans Ļvovs

 

Romans Ļvovs dalība

Aldis Bomis

Jevgēnijs Lazebņiks

12.d

Eduards Pļaviņš

 

Artūrs Kļaviņš

 

 

Kaiva Treija

12.e

Liene Gūtmane

 

 

 

 

Aldis Bomis

 

 

 

Mācību priekšmets

Klase

Sasniegumi Rīgas pilsētā

Valstī

Skolotājs

atzinība

3.vieta

2.vieta

1.vieta

 

Fizika

9.b

 

 

 

Daniels Strankals

Daniels Strankals dalība

Voldemārs Muižnieks

10.sb

Roberts Rancāns

 

 

 

 

Voldemārs Muižnieks

12.c

 

 

 

Romans Ļvovs

 

Romans Ļvovs, Jevgenijs Lazebņiks dalība

Aivars Eriņš

Jevgenijs Lazebņiks

12.d

 

 

Artūrs Kļaviņš

 

Artūrs Kļaviņš dalība

Voldemārs Muižnieks

12.sb

Izolde Spriņģe

 

 

 

 

Kalvis Lauberts

Ķīmija

9.a

 

Elizabete Haduņkina

 

 

 

Indra Vasiļiva

9.b

 

 

Daniels Strankals

 

Daniels Strankals dalība

Indra Vasiļiva

9.sb

Linda Reimane

Dāvids Ēberliņš

 

 

 

Ginta Boldāne

10.c

Toms Andris Putniņš

Alise Anna Zirnīte

 

 

Alise Anna Zirnīte dalība

Indra Vasiļiva

10.e

Anna Savinova

 

 

 

 

Oļģerts Gūtmanis

11.c

 

Tots Koķis

 

 

Tots Koķis dalība

Oļģerts Gūtmanis

11.d

 

Ēriks Kārlis Bašēns

Dace Anna Dille

 

Dace Anna Dille, Ēriks Kārlis Bašēns dalība 

Oļģerts Gūtmanis

11.e

Katrīna Marta Līpiņa

 

 

 

 

Indra Vasiļiva

12.b

Anna Jupite

 

 

 

 

Oļģerts Gūtmanis

12.e

 

Roberts Patriks Ausmanis

 

 

 

Indra Vasiļiva

12.sb

 

Anna Elizabete Strazda

 

 

Anna Elizabete Strazda dalība

Ginta Boldāne

Bioloģija

9.a

 

Beāte Anna Klepere

 

Elza Pumpure

Elza Pumpure,

Amanda Kempele,

Elizabete Haduņkina dalība

Agnese Nātre

Liene Mazulāne

Amanda Kempele

 

Elizabete Haduņkina

9.b

 

 

Evelīna Vahere-Abražune

 

Evelīna Vahere-Abražune

III pakāpe

Agnese Nātre

9.sb

Dāvids Ēberliņš

 

 

Linda Reimane

Linda Reimane dalība

Agnese Nātre

Miks Derums

10.c

 

Alise Anna Zirnīte

 

 

 

Agnese Nātre

10.e

Terēze Smiltniece

 

Laima Brasliņa

 

Laima Brasliņa dalība

Ginta Boldāne

10.sb

 

Lelde Balode

 

 

 

Agnese Nātre

11.c

 

Markuss Daniels Šube

 

 

 

Ginta Boldāne

Krišjānis Balgalis

11.d

Lilianna Cimziete

Dace Anna Dille

Ēriks Kārlis Bašēns

 

Dace Anna Dille dalība

Agnese Nātre

Ēriks Kārlis Bašēns atzinība

11.e

Gabriela Skrauce

Sniedze Kalniņa

 

 

 

Ginta Boldāne

11.sb

 

Arta Adele Pore

 

 

 

Jānis Kungs

11.sb

 

 

Evelīna Sumeraga

 

Sumeraga Evelīna dalība

Jānis Kungs

12.c

 

 

Romans Ļvovs

 

Romans Ļvovs dalība

Agnese Nātre

12.d

 

Signe Folkmane

 

 

 

Agnese Nātre

Matīss Reinšmits

Patrīcija Preisa

 

Linda Melānija Bergmane

 

 

 

 

12.e

 

Elizabete Vilka

 

 

 

Agnese Nātre

12.sb

 

 

Anna Elizabete Strazda

 

 

Jānis Kungs

Martins Vīgulis

 

Mācību priekšmets

Klase

Sasniegumi Rīgas pilsētā

Valstī

Eiropas olimpiādē

Skolotājs

atzinība

3.vieta

2.vieta

1.vieta

 

Ģeogrāfija

9.b

 

 

 

 

 

Artis Vilks uzaicināts

 

 

Andris Ģērmanis

9.sb

 

 

 

 

 

Dāvis Rendijs Drukaļskis  uzaicināts

10.a

 

 

Kārlis Knospiņš

 

Kārlis Knospiņš dalība

 

Gusts Ābele

10.c

Gustavs Maskavs

Alise Anna Zirnīte

Toms Andris Putniņš

 

Toms Andris Putniņš dalība

 

Artis Rūsītis

10.d

Kārlis Ozols

Beatrise Lamstere

 

 

 

 

Zane Mētra

11.a

 

Kārlis Precinieks

 

 

 

 

11.b

 

 

Rūdolfs Riekstiņš

Gabors Goldmanis

Gabors Goldmanis,  Rūdolfs Riekstiņš  dalība

 

11.c

Miks Kristiāns Ceihners

Kārlis Mārtiņš Zīverts

Krišjānis Balgalis

 

Krišjānis Balgalis dalība

 

Markuss Daniels Šube

11.d

Dāvis Draulis

Rūdolfs Dambinieks

Līva Cera

 

Līva Cera dalība

 

Karlīna Šagiazdanova

Ēriks Kārlis Bašēns

Dace Anna Dille

11.e

 

Arta Miķelsone

Sniedze Kalniņa

 

 

 

Edgars Sikora

11.sb

 

 

Henrijs Aksels Bergmanis

Krists Dāvids Saulītis

Krists Dāvids Saulītis dalība

 

Tomass Līcītis

12.a

 

Toms Daugste

 

 

 

 

12.b

 

 

Kārlis Apinis

Artis Alainis

Artis Alainis dalība

 

12.c

 

Romans Ļvovs

 

Emīls Kiseļevskis

Emīls Kiseļevskis dalība

 

Harijs Šestakovskis

12.d

 

 

Klāvs Veseļuns

Jēkabs Jansons

Jēkabs Jansons

 II pakāpe

Klāvs Veseļuns uzaicināts

Mārtiņš Pūķis

Elza Strazda

Klāvs Veseļuns

III pakāpe

Matīss Reinšmits

Elza Strazda,  Mārtiņš Pūķis  dalība

12.e

 

Anna Nagle

 

Roberts Patriks Ausmanis

Roberts Patriks Ausmanis dalība

 

12.sb

 

 

Anna Elizabete Strazda

 

 

 

 

 

 

Mācību priekšmets

Klase

Sasniegumi Rīgas pilsētā

Skolotāji

atzinība

3.vieta

2.vieta

1.vieta

 

Eiropas savienības Dabaszinātņu olimpiāde

9.sb

Linda Reimane

 

 

 

Agnese Nātre

Ginta Boldāne

Voldemārs Muižnieks

Andris Ģērmanis

10.c

Toms Andris Putniņš

Alise Anna Zirnīte

 

 

Agnese Nātre

Indra Vasiļiva

Voldemārs Muižnieks

Andris Ģērmanis

10.e

Anna Savinova

 

 

 

Ginta Boldāne

Oļģerts Gūtmanis

Aivars Eriņš

Andris Ģērmanis

11.e

Diāna Tračevska

 

 

 

Ginta Boldāne

Indra Vasiļiva

Kalvis Lauberts

Andris Ģērmanis

Alisa Gavriševa

 

 


Mācību priekšmets

Klase

Sasniegumi Rīgas pilsētā

Valstī

Skolotājs

atzinība

3.vieta

2.vieta

1.vieta

 

Vēsture

9.a

 

 

 

Amanda Kempele

Amanda Kempele  dalība

Ilga Freimane

9.b

Marks Spricis

Marta Jurkāne

Rasa Droiska

Evelīna Vahere - Abražune

Evelīna Vahere – Abražune

I pakāpe

Artis Vilks

Toms Mārtiņš Linkaitis

Rasa Droiska,  Artis Vilks,  Toms Mārtiņš Linkaitis,  Terēze Anna Zarāne dalība

Terēze Anna Zarāne

11.a

Elīza Liepiņa

 

Helēna Anna Dzērvāne

 

 

Jānis Arājs

11.b

 

Gabors Goldmanis

 

 

 

Vita Krieviņa

11.c

 

Krišjānis Balgalis

 

 

 

Jānis Arājs

11.sb

 

 

Evelīna Sumeraga

 

 

Anna Stroža

12.a

 

Nellija Spūle

 

Aurēlija Džordana Auzere

Aurēlija Džordana Auzere

I pakāpe

Jānis Arājs

Daniela Rihtere

12.b

Artis Alainis

 

 

 

 

Vita Krieviņa

12.c

 

Jēkabs Biezais

 

 

 

Jānis Arājs

12.d

 

Paula Lūcija Lejiņa

 

Klāvs Veseļuns

Klāvs Veseļuns

II pakāpe

Jānis Arājs

12.sb

 

Annija Dimanta

Laura Elīza Pauliņa

 

 

Anna Stroža

 

 

 

 



Mācību priekšmets

Klase

Sasniegumi Rīgas pilsētā

Valstī

 

 

atzinība

3.vieta

2.vieta

1.vieta

Filozofija

12.a

Aurēlija Džordana Auzere

 

Daniela Rihtere

 

Aurēlija Džordana Auzere, Daniela Rihtere, Ance Zirnīte dalība

Alvils Zauers

12.c

 

 

 

 

Izolde Gūtmane dalība

Alvils Zauers

12.d

 

Paula Lūcija Lejiņa

 

 

Paula Lūcija Lejiņa dalība

Alvils Zauers

Ekonomika

11.b

 

Patrīcija Hāze

 

 

 

Ruta Pelce

12.b

 

Aleksandra Ivoņina

Anna Jupite

Artis Alainis

Artis Alainis

II pakāpe

Ruta Pelce

Jūlija Kondratjeva

12.e

 

Patriks Roberts Ausmanis

 

 

 

Ruta Pelce

12.sb

 

Ronalds Ore

Annija Dimanta

 

 

Ineta Vīksna

Toms Čerņavskis

 

skolēnu sasniegumi starptautiskajās mācību priekšmetu olimpiādēs 2021.gadā

Olimpiāde

Sasniegumi

Skolēni, klase

Skolotājs

Eiropas ģeogrāfijas olimpiāde

2.vieta

 (sudraba medaļa)

Artis Vilks, 9.b

Andris Ģērmanis

Dāvis Rendijs Drukaļskis, 9.sb

Dalība

Klāvs Veseļuns , 12.d

Baltijas vācu valodas olimpiādē

Dalība

Alvīne Dārta Pabrika , 12.e

Žanna Knoka


skolēnu sasniegumi atklātajās mācību priekšmetu olimpiādēs

Rīgas pilsētā


Mācību priekšmets

Klase

Sasniegumi Rīgas pilsētā atklātajās olimpiādēs

Skolotājs

atzinība

3.vieta

2.vieta

1.vieta

 

 

ĢEOGRĀFIJA

(Olimpiādi organizē Rīgas Valsts 2.ģimnāzija)

8.a

 

 

 

Rūdolfs Apinis

Andris Ģērmanis

8.c

 

 

Kristiāna Šaško

 

Andris Ģērmanis

8.d

 

Luīze Reinšmite

 

 

Andris Ģērmanis

9.b

 

 

Toms Mārtiņš Linkaitis

Artis Vilks

Andris Ģērmanis

Rasa Droiska

9.sb

 

 

 

Dāvis Rendijs Drukaļskis

Andris Ģērmanis

Linda Reimane

ANGĻU VALODĀ

(Olimpiādi organizē Latvijas Angļu valodas skolotāju asociācija,

Rīgas Centra humanitārā vidusskola, Rīgas 34. vidusskola un

 Rīgas Angļu ģimnāzija)

8.b

Elīza Lore

 

 

 

Ilze Bondare

8.c

Luīze Einause

 

 

 

Maija Stūrmane

 

 


skolēnu sasniegumi atklātajās mācību priekšmetu olimpiādēs

valstī


Mācību priekšmets,

olimpiādes organizatori

Klase

Sasniegumi valstī atklātajās olimpiādēs

Skolotājs

atzinība

3.vieta

2.vieta

1.vieta

 

ĢEOGRĀFIJA

(45. atklāta olimpiāde, organizē LU Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātes E. Birznieka Jauno Ģeogrāfu skola)

9.b

 

Artis Vilks

 

Rasa Droiska

Andris Ģērmanis

 

9.sb

 

 

Linda Reimane

 

10.a

 

 

Kārlis Knospiņš

 

10.c

 

 

 

Toms Andris Putniņš

11.b

 

 

Rūdolfs Riekstiņš

 

11.sb

 

Krists Dāvids Saulītis

 

 

12.b

 

Artis Alainis

 

 

12.d

 

 

 

Jēkabs Jansons

 

ĢEOLOĢIJA

(Organizē LU Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātes E. Birznieka Jauno Ģeogrāfu skola)

9.b

 

Rasa Droiska

 

 

Andris Ģērmanis

9.sb

 

 

Dāvids Ēberliņš

 

10.c

 

 

 

Toms Andris Putniņš

10.e

 

Abrahams Dzintars

 

 

11.d

 

 

 

Dace Anna Dille

12.d

 

 

 

Jēkabs Jansons

ANGĻU VALODĀ

(Organizē Rīgas Valsts vācu ģimnāzija sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru)

7.a

Maija Kalniņa

 

 

 

Maija Stūrmane

7.b

Elizabete Balode

 

 

 

7.c

 

 

 

Ādams Viļums

vācu VALODĀ

(Organizē Rīgas Valsts vācu ģimnāzija sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru)

9.sb

 

 

 

Linda Reimane

Dace Skutele

PROGRAMMĒŠANA

(Liepājas atklāta programmēšanas olimpiāde, organizē Liepājas Universitāte)

11.c

 

 

 

Krišjānis Petručeņa

Tatjana Strigaļova

Fizikas komandu olimpiāde

(Organizē LU CFI  un

Rīgas Valsts 1.gimnāzija)

8.a

 

 

 

Komanda “Krūmiņu Muižnieki”:

Braiens Martinsons, Jānis Stendzenieks, Francis Ritums

Voldemārs Muižnieks

LIngvistika

(XiX Latvijas atklātā lingvistikas olimpiāde, 7.-9.klašu grupa)

9.b

 

 

Vasiļisa Vlasenko

 

 


Sasniegumi Latvijas skolēnu 45. zinātniskās pētniecības darbu konferencē

Nr.

Skolēns vārds, uzvārds

Klase

Zinātņu nozare

Darba vadītājs

Sasniegumi

Rīgas reģions

valsts

1.

Roberts Miķelsons

11. E

Medicīnas un veselības zinātne

Ginta Boldāne

I pakāpe

I pakāpe

2.

Letīcija Priedīte

11. E

I pakāpe

II pakāpe

3.

Džiliāna Heinrihsone

11. C

Agnese Nātre

III pakāpe

III pakāpe

4.

Krista Anna Kļaviņa

11. E

Veterinārmedicīnas zinātne un saistītās zinātnes

Ginta Boldāne

I pakāpe

II pakāpe

5.

Elīza Bērziņa

Dārta Filipova

11. E

III pakāpe

 

6.

Samanta Krampe

11. C

Bioloģija

Ginta Boldāne

II pakāpe

 

7.

Sniedze Kalniņa

11. E

I pakāpe

III pakāpe

8.

Diāna Tračevska

11. E

III pakāpe

 

9.

Edgars Sikora

11. E

II pakāpe

 

10.

Anna Līna Dobele

11. E

Ķīmija

Indra Vasiļiva

II pakāpe

II pakāpe

11.

Katrīna Bartkeviča

11. E

I pakāpe

 

12.

Bernhards Bērtulis

11. C

Inženierzinātnes un tehnoloģijas

Oļģerts Gūtmanis

III pakāpe

 

13.

Markuss Daniels Šube

11. C

Kalvis Lauberts

III pakāpe

 

14.

Madara Sīmane

11. A

Vēsture un arheoloģija

Jānis Arājs

II pakāpe

II pakāpe

15.

Elīza Liepiņa

11. A

II pakāpe

I pakāpe

16.

Helēna Anna Dzērvāne

11. A

II pakāpe

 

17.

Madara Vaserberga

11. E

III pakāpe

 

18.

Beatrise Luīze Norenberga

11. A

II pakāpe

III pakāpe

19.

Ērika Trifonova

11. A

II pakāpe

 

20.

Agate Breijere

11. A

Radošās industrijas zinātnes

Jānis Arājs

I pakāpe

I pakāpe

21.

Grēta Marija Grebže

11. A

Daina Štokmane

II pakāpe

III pakāpe

22.

Paula Lāce

11. A

Latviešu valodniecība un literatūrzinātne

II pakāpe

III pakāpe

23.

Gita Evelīna Reinfelde

11. A

Izglītības zinātne

Jānis Arājs

II pakāpe

 

24.

Arno Titovs

11. A

Filozofija, ētika un reliģija

Alvils Zauers

II pakāpe

III pakāpe

25.

Krišjānis Balgalis

11. C

Sociālā un ekonomiskā ģeogrāfija

Andris Ģērmanis

II pakāpe

III pakāpe

26.

Elīza Kaņepe

11. C

II pakāpe

I pakāpe

27.

Roberts Francis

11. C

Zemes zinātne, fiziskā ģeogrāfija un vides zinātne

III pakāpe

 

28.

Reinis Isaks

11. C

I pakāpe

I pakāpe

29.

Karlīna Šagiazdanova

11. D

II pakāpe

III pakāpe

30.

Krišjānis Petručeņa

11. C

Datorzinātne un informātika

Tatjana Strigaļova

II pakāpe

I pakāpe

 

 

Skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) sasniegumi

Pasākums

Nominācijas

Junior Achievement Latvia (JA Latvia) Skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) Latvijas mēroga pasākums CITS BAZĀRS ziemā 2020

Tehnoloģiskās inovācijas produkts/pakalpojums – “No Gravity Charger” - revolucionārs un inovatīvs bezvadu lādētājs, kas levitē mobilo ierīci, kamēr to uzlādē

Labākais reklāmas video  – “No Gravity Charger”

SMU Biznesa potenciāls – “No Gravity Charger”

Sociālo mediju komunikācijas balva – “No Gravity Charger”

SMU produkts/pakalpojums gatavs starptautiskajam biznesam – “No Gravity Charger”

Reģionālais  pasākums “CITS BAZĀRS” Valmierā

Tehnoloģiskās inovācijas produkts/pakalpojums – “No Gravity Charger”

Reģionālais  pasākums “CITS BAZĀRS” Jelgavā

Tehnoloģiskās inovācijas produkts/pakalpojums – “No Gravity Charger”

AS “Swedbank” Jelgavas filiāles Simpātijas balva –  “No Gravity Charger”

Junior Achievement Latvia (JA Latvia) Skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) Latvijas mēroga pasākums CITS BAZĀRS pavasarī 2021

SMU Biznesa potenciāls –  “No Gravity Charger”

Videi draudzīgs SMU produkts/ pakalpojums – “Melior” - 100% kokvilnas auduma plāksnītes, kuras ir atkārtoti lietojamas un videi draudzīga alternatīva

Tehnoloģiskās inovācijas produkts/ pakalpojums – “No Gravity Charger”

Labākā SMU pārdošanas komanda – “INSECURE” - Eko & vegan tekstilizstrādājumi

Uz zināšanām balstīts SMU produkts/ pakalpojums  –  “No Gravity Charger”

Labākais reklāmas video –  “No Gravity Charger”

Jauno uzņēmēju dienas 2021

3.vieta “No Gravity Charger” - revolucionārs un inovatīvs bezvadu lādētājs, kas levitē mobilo ierīci, kamēr to uzlādē

 

SMU konsultante Ruta Pelce

Skolotāju sasniegumi

  • Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centra pateicības:
    • par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā olimpiādēm:
      • latviešu valodas skolotājām: Inesei Anstrangai, Guntai Barbānei, Kristīnei Dziļumai, Laurai Meijerei, Dainai Štokmanei;
      • angļu valodas skolotājām: Ievai Apīnei, Ingrīdai Breidakai, Eleonorai Brēdei, Elitai Līdumniecei, Sandrai Norei, Ingai Treimanei;
      • vācu valodas skolotājām: Žannai Knokai;
      • matemātikas skolotājiem: Sabīnei Apinei, Aldim Bomim, Dainai Briņķei, Inārai Roziņai, Diānai Ruļukai – Pašai, Tatjanai Strigaļovai, Kaivai Treijai;
      • ekonomikas skolotājām: Rutai Pelcei, Inetai Vīksnai;
      • fizikas skolotājiem: Aivaram Eriņam, Voldemāram Muižniekam;
      • ķīmijas skolotājiem: Gintai Boldānei, Oļģertam Gūtmanim Indrai Vasiļivai;
      • bioloģijas skolotājiem: Gintai Boldānei, Agnesei Nātrei, Jānim Kungam;
      • ģeogrāfijas skolotājam Andrim Ģērmanim;
      • vēstures skolotājiem: Jānim Arājam, Ilgai Freimanei, Vitai Krieviņai, Annai Strožai;
      • filozofijas skolotājam Alvilam Zaueram.
    • Rīgas pilsētas angļu valodas olimpiādes rīcības komisijas pateicības angļu valodas skolotājām Ilzei Bondarei un Maijai Stūrmanei par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā Rīgas pilsētas angļu valodas olimpiādē
    • Rīgas Valsts 2.ģimnāzijas atzinība ģeogrāfijas skolotājam Andrim Ģērmanim par ieguldījumu veiksmīgai skolēnu sagatavošanai Rīgas pilsētas 4.atklātajai ģeogrāfijas olimpiādei 8. un 9.klašu skolēniem
    • Valsts izglītības satura centra atzinības:
      • skolotājām Inesei Anstrangai, Kristīnei Dziļumai un Dainai Štokmanei par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā Latviešu valodas un literatūras valsts 47.olimpiādei;
      • skolotājām Ievai Apīnei un Ingrīdai Breidakai par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā Angļu valodas valsts 50.olimpiādei;
      • skolotājai Žannai Knokai par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā Vācu valodas valsts 51.olimpiādei;
      • skolotājai Agnesei Nātrei par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā Bioloģijas valsts 43.olimpiādei;
      • skolotājai Rutai Pelcei par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā Ekonomikas valsts 22.olimpiādei;
      • skolotājiem Jānim Arājam un Ilgai Freimanei par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā Vēstures valsts 27.olimpiādei;
      • skolotājam Andrim Ģērmanim par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā Ģeogrāfijas valsts 38.olimpiādei.
      • Zinātniski pētnieciskā darbu vadītājiem par skolēnu intereses veicināšanu un atbalstu dalībai Latvijas skolēnu 45.zinātniskās pētniecības darbu konferencē: Jānim Arājam, Gintai Boldānei, Oļģertam Gūtmanim, Andrim Ģērmanim, Kalvim Laubertam, Agnesei Nātrei, Voldemāram Muižniekam, Tatjanai Strigaļovai, Dainai Štokmanei, Indari Vasiļivai, Alvilam Zaueram.
    • Lietuvas Skolotāju asociācijas prezidenta apliecinājums skolotājai Žannai Knokai par skolēnu sagatavošanu Baltijas vācu valodas olimpiādei
    • Liepājas atklātās programmēšanas olimpiādes atzinība skolotājai Tatjanai Strigaļovai par oriģinālāko risinājumu Liepājas atklātās programmēšanas olimpiādes konkursā skolotājiem
    • UNESCO Latvijas Nacionālās komisijas ģenerālsekretāres Pateicība skolotājam Andrim Ģērmanim par veiksmīgu dalību starptautiskajā izglītības akcijā “Pasaules lielākā mācību stunda 2020”
    • JA Latvija diploms skolotajai Rutai Pelcei Par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā Junior Achievement Latvia programmas "Skolēnu mācību uzņēmumi" Latvijas mēroga pasākumā CITS BAZARS ziemā 2020 un CITS BAZARS pavasarī 2021
    • Izglītības portālalv atzinības raksti skolotājiem par aktīvu portāla iespēju izmantošanu un mācību procesa modernizēšanu: Ievai Apīnei, Aigaram Āboliņam, Gintai Boldānei, Ilzei Bondarei, Ilzei Darģei, Kristīnei Dziļumai, Aivaram Eriņam, Laurai Meijerei, Marijai Ostrovskai, Rutai Pelcei, Zaigai Pizikai, Inārai Roziņai, Diānai Ruļukai-Pašai un Kaivai Treijai
    • Skola2030 pateicība skolotājai Tatjanai Strigaļovai par aktīvu iesaistīšanos un nozīmīgu ieguldījumu Skola2030 diskusiju, ideju un pieredzes apmaiņas konferencē “Logos: tehnoloģijas labākai izglītībai”

 

 

apbalvojumi  skolai

  • Izglītības portālalv atzinība Rīgas Valsts 2.ģimnāzijai par aktīvu portāla iespēju izmantošanu un mācību procesa modernizēšanu.
  • Latvijas skolu reitingā darbā ar talantīgajiem skolēniem Rīgas Valsts 2. ģimnāzijai vieta Valsts ģimnāziju grupā 2020./2021.m.g par sasniegumiem mācību priekšmetu olimpiādēs un zinātniski pētnieciskajos konkursos, balva Lielā pūce