10.-12. kl. meiteņu komanda izcīna 1. vietu florbola finālsacensībās

30. aprīlī Juglas vidusskolā notika Rīgas pilsētas florbola finālsacensības.

Mūsu skolas 10.–12. klašu meiteņu komanda, kas Ziemeļu rajona sacensībās izcīnīja 1. vietu un ieguva iespēju startēt finālā, Rīgas mērogā izcīnīja augsto 1. vietu. Sveicam mūsu sportistes!

Paldies spēlētājām par lielisku sadarbību, neatlaidību un cīņassparu katrā spēlē!

Noslēgusies Latvijas skolēnu 50. zinātniski pētnie...
​Sveicam Karīnu Grīnvaldi (8.a) ar gūto atzinību v...