Apsveicam RV2.Ģ basketbolistes ar 2. vietu VEF superlīgas finālā.

Continue reading
  482 Hits
482 Hits

Sveicam mūsu skolas vieglatlētus ar dalību Rudens krosa stafetēs!

Skolas komandu rezultāts:

10.-12. Klašu grupā 4.vieta Rīgā!

Komandu pārstāvēja:

J.P.Lazdiņa, O.Grava, E.Gaile, I.H.Gūtmane, E.M.Kraule, K.Brics, P.H.Osipovs un A.Kosparenko.

Liels paldies par dalību sacensībās!

Continue reading
  144 Hits
144 Hits

Sporta diena

Rīgas valsts 2.ģimnāzijas Sporta diena

Šā gada 17.septembrī Rīgas Imantas vidusskolas sporta kompleksā norisinājās Sporta diena, kurā vidusskolu klašu komandas savā starpā sacentās strītbolā, florbolā, volejbolā / "tautas bumbas" un futbola sacensībās.

Continue reading
  239 Hits
239 Hits

Sveicam Rīgas Pilsētas skolu finālsacensībās meitenēm 10.-12. kl. grupā ar iegūto 2. vietu.

 Skolas komandu pārstāvēja: Melānija Dalbiņa, Solveiga Kārkliņa, Kaiva Solvita Ruņģe, Sigita Skrastiņa, Luīze Tone, Kristīne Briede, Jūlija Paula Lazdiņa, Signe Draule un Agate Akere.

Continue reading
  150 Hits
150 Hits

Sveicam Rīgas Ziemeļu rajona florbola finālsacensībās zēniem 10.-12. kl. grupā ar iegūto 1. vietu.

Skolas komandu pārstāvēja: Gustavs Tolmanis, Matīss Priedols, Kārlis Grundmanis, Edvards Verners Jeliņevskis, Kārlis Nudiens, Guntis Kukulis, Raitis Mistris, Kārlis Ernests Kancāns, Niklāvs Mekšs un Aleksis Baumanis. 

Continue reading
  295 Hits
295 Hits

Sveicam Rīgas Ziemeļu rajona florbola finālsacensībās meitenēm 10.-12. kl. grupā ar iegūto 1. vietu.

Skolas komandu pārstāvēja: Melānija Dalbiņa, Solveiga Kārkliņa, Kaiva Solvita Ruņģe, Elīna Kristiāna Selecka, Sigita Skrastiņa, Luīze Tone, Kristīne Briede, Jūlija Paula Lazdiņa un Agate Akere.

Continue reading
  277 Hits
277 Hits

SPORTA SASNIEGUMI 2018./2019. MĀC. GADĀ.

RĪGAS VALSTS 2. ĢIMNĀZIJAS

ZIEMEĻU RAJONĀ

1.V. – BASKETBOLS MEITENĒM 8.-9. KL.

3.V. – BASKETBOLS MEITENĒM 7.KL. (E. Lūsis)

1.V. – FLORBOLS ZĒNIEM 10.-12. KL.

1.V. – VOLEJBOLS MEITENĒM 8.-9. KL.

1.V. – VOLEJBOLS MEITENĒM 10.-12. KL.

1.V. – VOLEJBOLS ZĒNIEM 10.-12..KL.

1.V. - OLIMPISKÅS STAFETES 7.KL. GR. KOMANDAI

1.V. - OLIMPISKÅS STAFETES 10.-12.KL.

RĪGAS PILSĒTĀ

  1. V. – RĪGAS PILSĒTAS SKOLU ČEMPIONĀTS GALDA TENISĀ ZĒNIEM 1999. – 2002. G. DZIMUŠAJIEM ZĒNIEM

3.V. – RĪGAS PILSĒTAS STARPSKOLU FINĀLSACENSĪBĀS VOLEJBOLĀ 2003. – 2005. G. DZIMUŠAJĀM MEITENĒM

3.V. – RĪGAS PILSĒTAS STARPSKOLU FINĀLSACENSĪBĀS VOLEJBOLĀ 1999. – 2002. G. DZIMUŠAJĀM MEITENĒM

2.V. – RĪGAS PILSĒTAS STARPSKOLU SACENSĪBĀS FLORBOLĀ 1999. – 2002.G. DZIMUŠĀM MEITENĒM

1.V. – RĪGAS PILSĒTAS STARPSKOLU SACENSĪBĀS OLIMPISKAJĀS STAFETĒS 1999. – 2002.G. DZIMUŠAJIEM

1.V. – RĪGAS PILSĒTAS STARPSKOLU SACENSĪBĀS ŠAHĀ 2003. – 2004.G. DZIMUŠAJIEM

RĪGAS SKOLĒNU SPĒLES:

3.VIETA VOLEJBOLĀ 1999.- 2002.G. DZIMUŠAJIEM

VALSTS MĒROGA SACENSĪBĀS

LATVIJAS SKOLU ZIEMAS OLIMPISKAJĀ FESTIVĀLĀ:

1.V. – KĒRLINGĀ VECUMA GRUPĀ 1999. – 2006.

Continue reading
  116 Hits
116 Hits