• Sākums
  • Notikumu apskats
  • Skolas soma

Rīgas Valsts 2. ģimnāzijas 9.c kl. atsauksme par I. Ziedoņa klases - ,,Izlaušanās spēles” – apmeklējumu 2024. gada 3. aprīlī.

Man patika istabu pārdomātais dizains un elementi. Iepazīšanās ar Imantu Ziedoni pirms izlaušanās spēles sākuma arī bija interesanta.
- Emīlija Skujiņa

Manuprāt, I. Ziedoņa klase ir labs veids, kā dažāda vecuma skolēniem labāk saprast I. Ziedoņa darbus. Man patika tas, cik ļoti bija piedomāts pie dažādo istabu noformējuma, kā arī pašiem uzdevumiem. Ieejot iekšā, uzreiz sajutos tā, it kā pati izdzīvotu pasaku. Istabas ir labi pielāgotas, lai gan sākumskolas, gan pamatskolas, gan vidusskolas skolēniem būtu interesanti.
- Ar cieņu Marta Sniega

Man ļoti patika šis apmeklējums. Aktivitātes bija ļoti interesantas un aizraujošas, un varēja arī daudz ko iemācīties pirmajā nodarbības daļā. Es noteikti ieteiktu šo Ziedoņa klasi apmeklēt arī citiem.
- Marks Žižins

Izlaušanās spēle Imanta Ziedoņa klasē bija gan interesanta, gan pietiekami grūta, lai netiktu ārā par ātru. No testa pirms izlaušanās spēles es uzzināju vairākas jaunas lietas par Imantu Ziedoni un citiem latviešu rakstniekiem, piemēram, Imants Ziedonis ir uzrakstījis "Kas tas ir - kolhozs".
- Rūdolfs Alainis

Man kopumā patika I. Ziedoņa klase, jo istabas, kurās mēs atradāmies, bija ļoti skaistas un vecmodīgas, uzdevumi arī bija ļoti interesanti. Vēl viena lieta, kas man patika, bija tas, ka ne visi uzdevumi ļoti cieši saistījās ar I. Ziedoni, tā kā, ja kaut ko nezināja, to varēja loģiski izspriest.
- Raivo Rainsons

Uz izlaušanās istabām esmu biju vairākas reizes, tāpēc manas cerības bija diezgan augstas. Sākumā spēle nelikās īsti interesanta un vajadzīga, taču, kad beidzot tikām istabās, likās dīvaini, ka visus pārējos var dzirdēt, tomēr kopumā pieredze un spēle bija ļoti radoši izstrādāta un patiešām interesanta.
- Ar cieņu Zane Krieva

Man ļoti patika Imanta Ziedoņa klase. Visvairāk man patika izlaušanās istaba, jo tā bija pietiekami grūta un labi noformēta. Man arī patika, kā gide izstāstīja par Imantu Ziedoni, izmantojot jautājumus par viņu. Tāpat patika, ka gide ne tikai stāstīja par Imantu Ziedoni, bet arī izstāstīja mazliet par citiem rakstniekiem.
- Māris Mārtiņš Plaučs

Man patika dažāds istabu noformējums un uzdevumu atšķirība, bet telpas bija ļoti mazas uz 8 cilvēkiem, tāpēc visi nespēja piedalīties uzdevuma atrisināšanā. Tas mācīja sadarboties, tāpēc bija iespēja katram parādīt savas stiprās puses. Sākuma prezentācija bija laba ideja, kā pārbaudīt zināšanas un uzzināt kaut ko jaunu, kā arī atsvaidzināja zināšanas par stundā dzirdēto. Paldies!
- Eduards Vugulis

Man šī nodarbība patika. Manuprāt, tā bija interesanta pieeja klases saliedēšanai un I. Ziedoņa darbu izzināšanai.
- E. Lamstere

Man Imanta Ziedoņa klase likās ieinteresējoša, kā arī ļoti kvalitatīvi izveidota. Labprāt ieteiktu to apmeklēt arī citiem.
- Gabriels Žilins

Pati pieredze bija ļoti interesanta, un, manuprāt, labākā ekskursija, kurā esmu bijis. Pati viktorīnas daļa bija ļoti interesanta un kreatīva, bet labākā daļa bija escape room (izlaušanās istaba). Tā bija ļoti interesanta, izaicinoša un saprotama (pat ar komandu, kur citiem ir perfekta redze).
- Gustavs Ronis

Manuprāt, Ziedoņa klase bija izglītojoša un jautra. Puzles bija unikālas un āķīgas.
- Kristaps Vempers

Man ļoti patika izlaužamās telpas ar I. Ziedoņa pasakām. Man patika vadītājas stāstījums, kā viņa visu organizēja. Vienā brīdī man telpā nedaudz aptrūkās gaisa, ko elpot, bet tas netraucēja visu procesu izbaudīt.
- Ar cieņu Alisone Mae Brīniņa, 9.c

Man patika, ka pasākums bija gan informatīvs, gan arī interesants, bet, manuprāt, tas bija izstiepts un varēja būt kādu 1 stundu garš.
- Jānis Ozols

Vispārīgi man šī mazā ekskursija patika. Visvairāk man patika pati izlaušanās istaba un priekšvārds pirms tās. Vienīgā lieta, kas man nepatika, ka mēs vienā mazā istabā bijā par daudz cilvēku un bija tāda sajūta, ka ir baigais haoss (vismaz no sākuma).
- Cieņā Kaspars Sikora

Man vispārīgi patika piedalīties izlaušanās spēlē, jo bija interesanti uzdevumi. Bet man nepatika, ka nebija dota ziņa, cikos varētu vispārīgi beigties šī nodarbība, jo man sanāca kavēt savas ārpusskolas aktivitātes šī iemesla dēļ.
- Ar cieņu Zīle Sarja

Bija ļoti interesanti un tiešām guvu motivāciju uzzināt vairāk par I. Ziedoni.
- Ar cieņu Ieva Valeine, 9.c

Kopumā man patika apmeklējums. Patika, ka bija iespēja pavadīt laiku ar klasesbiedriem, saliedēties un viss bija ļoti pārdomāti, sadalot pa grupām, lai var pa mazām grupām, bet kopīgi tikt ārā no telpas. Interesanta pieeja muzejam par Imantu Ziedoni.
- Ar cieņu Māra Janova

Man kopumā patika I. Ziedoņa klase. It īpaši mani piesaistīja tas, ka vispirms bija jautājumi un interesanti fakti par I. Ziedoni. Es diemžēl neizjutu lielu azartu, risinot izlaušanās istabas uzdevumus. Tajos man nepatika, ka es daudz laika pavadīju domājot un risinot mīklas, nekā praktiski kaut ko darot. Es tomēr ikvienam rekomendētu šo atrakciju.
- Andris Seļāvo

Man ļoti patika izlaušanās spēle. Patika, kā istaba bija izkārtota un cik atjautīgi bija izveidotas spēles. Arī pasākuma vadītāja bija ļoti interesanta un forša.
- Ar cieņu 9.c klases skolniece Dārta Zvejniece

Seniespieddarbu un rokrakstu izstāde “Bibliotheca ...
Godināja Latvijas labākos ģeogrāfijas skolotājus