"Vērtējam darbus un solījumus" diskusiju cikla raidījums "Digitālajam laikmetam gatava Eiropa"

Piektdien, 9. februārī, Rīgas Valsts 2. ģimnāzijas Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolas (EPVS) pārstāvēm Montai Geibai Grebskai un Elizabetei Šakalai bija iespēja klātienē, LMT ēkā, piedalīties pirmajā "Vērtējam darbus un solījumus" diskusiju cikla raidījumā "Digitālajam laikmetam gatava Eiropa".

Pazīstami cilvēki, tai skaitā arī daži šī gada EP deputātu kandidāti Ivars Ījabs, Mārtiņš Staķis un Irma Kalniņa, diskutēja par vienmēr aktuālo Latvijas specializēšanās jautājumu, vienotu Eiropas naudu, kā arī arvien biežāk sastopamo mākslīgo intelektu. Tā bija lieliska izdevība uzklausīt mūsu valsts pārstāvjus apspriest jauniešu vidū aktuālas tēmas.

Teksts: Jānis Arājs

Latvijas Skolēnu matemātiskās analīzes turnīrs