Aizvadīta kārtējā Rīgas Valsts 2. ģimnāzijas sporta diena

19. septembrī Rīgas Imantas vidusskolas (RIV) sporta laukumā, brīnišķīgos laika apstākļos tika aizvadīta kārtējā Rīgas Valsts 2. ģimnāzijas sporta diena!

Mūsu skolēni piedalījās četrās sporta spēļu disciplīnās (basketbols 3x3; volejbols; futbols un frisbijs) un aizraujošajā komandu stafetē. Paralēli klašu audzinātājiem, skolas vadībai un visiem interesentiem bija iespēja piedalīties individuālajās aktivitātēs. Kā jau ierasts, vislielākais līdzjutēju atbalsts bija komandu stafetē. Sporta diena tika aizvadīta patīkamā atmosfērā, kurā jaunieši vairāk varēja sadraudzēties un iepazīt viens otru.

Paldies klašu audzinātājiem, skolēniem, skolas vadībai, skolēnu padomei, visiem tiesnešiem par jauki pavadīto dienu!

Teksts: sporta met. padomes vadītājs K. Grauds

Pasaules lielākajā mācību stundā izskan ilgtspējīb...
Par trešdienas (25.09.) tikšanās norisēm