Uzvara Skolu komandu ģeogrāfijas olimpiādē

9. martā Latvijas Universitātes Jauno ģeogrāfu skolas organizētajā Skolu komandu ģeogrāfijas olimpiādē mūsu skolas komanda «Indekss» (Kristaps Vilks, Linards Lūsis un Hilda Mikšus) ieguva 1. vietu.

Šogad par uzvaru olimpiādē spēkiem mērojās 35 komandas, turklāt pirmo reizi cīņā iesaistījās arī skolēni no Lietuvas.
Olimpiādes pirmajā uzdevumā skolu komandas Kauņas kartē praktisku uzdevumu veidā meklēja atbildes uz dažādiem āķīgiem jautājumiem, savukārt pārējie 12 uzdevumi tika izlozēti. Tajos vajadzēja atpazīt valstu karogus, zināt daudzus ģeogrāfijas terminus, nosaukt ASV štatus, pēc kontūrām identificēt valstis un teritorijas un klasificēt anklāvus un esklāvus. Neiztika arī bez saldumu ģeogrāfijas un pat dziesmu kariem.

Apsveicam Kristapu Vilku (12.d), Linardu Lūsi (12.d) un Hildu Mikšu (12.c) ar uzvaru Skolu komandu ģeogrāfijas olimpiādē! Pateicība arī visām pārējām mūsu skolas komandām par ģimnāzijas izcilu pārstāvēšanu kārtējā ģeogrāfijas olimpiādē!

Teksts un foto: Andris Ģērmanis

Informācijas diena par uzņemšanu Rīgas Valsts 2. ģ...
Ekonomikas valsts 25.olimpiādes rezultāti