Sveicam latviešu valodas un literatūras 52. olimpiādes valsts posma laureātus!
- Paula Cepurīte (11. sb) – I pakāpe
- Daniela Šņucina (12.a) – II pakāpe
- Luīze Rjabovska (11. sb) – III pakāpe
- Ričards Vimba (12.a) – III pakāpe
- Kate Ķepīte (12.c) – III pakāpe
Šī gada olimpiādes tēma bija "Baltu mītu un folkloras zīmes literatūrā", īpašu uzmanību pievēršot Aspazijas teiku drāmai "Zalša līgava" un Raiņa lugai "Pūt, vējiņi!".
Lepojamies ar skolēnu panākumiem! Izsakām pateicību Laurai Meijerei un Inesei Anstrangai par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā