15. maijā Kuldīgā norisinājās Jaunatnes radošais mākslu simpozijs "Sirdsvārdi Latvijai" un literāta A. Čaka 125. jubilejai veltītā literāro darbu un pārspriedumu konkursa noslēguma pasākums, kurā piedalījās arī vairāki mūsu skolas skolēni. Īpaši augstus rezultātus parādīja 11. a klases skolēni.
Mūsu skolēnu sasniegumi konkursā:
• Galvenā balva pārspriedumu kategorijā - Pēterim Zvirgzdiņam
• 1. vieta un UNESCO LNK simpātiju balva pārspriedumu kategorijā - Patrīcijai Laurai Bauzei
• 3. vieta literāro darbu kategorijā - Katei Grūbei
Par piedzīvoto simpozijā dalās Kate Grūbe:
"Piedalīšanās Aleksandra Čaka jubilejas simpozijā Kuldīgā sniedza vērtīgu ieskatu literārajā procesā un papildināja zināšanas par rakstnieka lomu sabiedrībā. Lekcijās par A.Čaka biogrāfiju un mūsdienu literāro pieredzi kā galvenā daiļliteratūras sastāvdaļa tika izcelta spēja ieraudzīt sīkumus. Īpaši saistoša bija rakstnieces Ilzes Jansones lekcija, kurā viņa runāja par autoru kā egocentrisku, tomēr noskumušu būtni, kuras uzdevums ir kalpot vārdam. Tika uzsvērts, ka rakstnieka misija ir saudzēt valodu, lai uzrakstītais dzīvotu un lasītājs precīzi uztvertu vēstījumu."
Priecājamies arī, ka mūsu skolas vārds izskanējis laikrakstā "Kurzemnieks".
Paldies arī pārējiem jauniešiem par drosmi piedalīties konkursos, radošumu un ieguldīto darbu!