Franču valodas 54. olimpiādes 2. posma rezultāti

Rīgas valstspilsētas pašvaldības franču valodas 54. olimpiādes 2. posms 10.-12. klašu skolēniem tika aizvadīts 17. janvārī. Par olimpiādes tēmu izvēlēti Edvarda Evansa vārdi: "Vivre, c'est profiter de chaque jour, de chaque heure, de chaque instant. / Dzīvot - tas nozīme izjust katru dienu, katru stundu, katru mirkli."

Sveicam Sāru Natāliju Čakārni (12.b) ar iegūto 1. vietu un Ernestu Lauciņu (10.b) ar iegūto 2. vietu!

Uz franču valodas olimpiādes 3. posmu atbilstoši iegūto punktu skaitam izvirzīti 3 mūsu skolas skolēni: Sāra Natālija Čakārne (12.b), Ernests Lauciņš (10.b) un Jeļizaveta Safonova (10.c). Vēlam veiksmi skolēniem olimpiādes 3. posmā jeb valsts līmenī, kas paredzēts jau 19. martā!

Latvijas skolu Ziemas festivāls Ērgļos
12. a klases izrādes literatūras apguves procesā