Tatjana Strigaļova gūst IKT Skatītāju simpātiju balvu

Ceturtdien, 30. novembrī, Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas (LIKTA) rīkotajā konferencē tika pasniegta IKT gadskārtējā balva "Platīna pele". Balvas mērķis ir apzināt veiksmīgākos Latvijā radītos digitālos risinājumus, novērtēt izcilākos projektu autorus un izstrādātājus, kā arī veicināt izpratni par digitalizāciju un jēgpilnu tehnoloģiju pielietojumu sabiedrībā, biznesā, pārvaldē un izglītībā. Šogad balva tika pasniegta četrās kategorijās, tomēr svinīgajā ceremonijā tika pasniegtas arī vēl citas speciālbalvas.

Kļūstot par vienu no finālistiem, Rīgas Valsts 2. ģimnāzijas 10.-12. klašu matemātikas un programmēšanas skolotāja Tatjana Strigaļova kandidēja uz balvu nominācijā "Labākais e-skolotājs".

Šogad žūrijas lomā varēja iejusties arī sabiedrības pārstāvji. Laika posmā no 24. līdz 30. novembrim ikvienam cilvēkam bija iespēja oficiālajā LIKTA Facebook lapā balsot par savu favorītu starp visiem balvas "Platīna pele" nominantiem, kas saņemtu Skatītāju simpātijas balvu. Sīvajā sabiedrības balsojumā augstāko novērtējumu ieguva tieši Tatjana Strigaļova.

No sirds lepojamies ar Tatjanas sasniegumiem!

Vēlam viņai nezaudēt radošo garu un turpināt ar savām inovatīvajām mācību metodēm iedvesmot gan skolēnus, gan kolēģus!


Foto: Gatis Orlickis, Baltic Pictures

Vairāk informācijas:
https://likta.lv/platina-pele/

EPVS absolventi apmeklē "Euroscola" pasākumu Stras...
Alekss Ankurs – ģeogrāfijas olimpiādes absolūtais ...