Sveicam Diānu Ruļuku-Pašu ar gūto balvu “Zelta pildspalva”

Šonedēļ, 14. novembrī, Kultūras pilī "Ziemeļblāzma" tika pasniegta Rīgas gada balva izglītībā pašvaldības labākajiem izglītības iestāžu darbiniekiem par godprātīgu un profesionālu pedagoģisko darbu. Balvas "Zelta pildspalva" pasniegšanas ceremonija kļuvusi nu jau par ikgadēju tradīciju, septiņās dažādās nominācijās godinot 15 labākos Rīgas valstspilsētas pašvaldības skolu pedagogus. Esam lepni, jo šogad šo 15 skolotāju vidū ierindojās arī mūsu pašu matemātikas skolotāja Diāna Ruļuka-Paša, saņemot apbalvojumu nominācijā "Par ieguldījumu un sasniegumiem darbā ar talantīgiem skolēniem".

Apbalvojums "Par ieguldījumu un sasniegumiem darbā ar talantīgiem skolēniem" tiek piešķirts skolu pedagogiem par sistemātisku darbu skolēnu spēju un individuālo kompetenču attīstīšanā, ko apliecina skolēnu sasniegumi vismaz trīs gadu laikposmā valsts pārbaudes darbos, dažāda mēroga olimpiādēs un sacensībās, kā arī zinātniskās pētniecības konferencēs. Nav noslēpums, ka Diāna Ruļuka-Paša, darbojoties Rīgas Valsts 2. ģimnāzijā jau vairāk kā 10 gadus, kļuvusi ne vien par ļoti iemīļotu skolotāju skolēnu vidū, bet arī par respektētu un atzītu kolēģi darbinieku vidū. Savas pedagoģiskās prasmes Diāna vairākkārt apliecinājusi ar savu skolēnu veiksmīgajiem uz izcilajiem sasniegumiem mācību olimpiādēs, kā arī to gūtajiem rezultātiem valsts centralizētajos eksāmenos, kas ir ievērojami augstāki par valsts vidējiem rādītājiem. Par ieguldījumu un sasniegumiem darbā ar talantīgajiem skolēniem Diāna Ruļuka-Paša arī iepriekš saņēmusi RIIMC un VISC pateicības.

No sirds lepojamies ar Diānas sasniegumiem un ceram, ka šis apbalvojums turpinās ne tikai motivēt citus skolotājus, bet arī kopumā celt un stiprināt pedagoga profesijas prestižu sabiedrības acīs!

Rēzijas Ābeļkalnes dzejolis publicēts grāmatā “Mie...
Pasaules lielākajā mācību stundā izvērtēta ANO Ilg...