SMU Lieldienu tirdziņš


28. martā tika rīkots skolas SMU (Skolēnu mācību uzņēmumu) Lieldienu tirdziņš, kurā piedalījās 11 skolas SMU. Tie apmeklētājiem piedāvāja: sveču izgatavošanas komplektus, koka piekariņus ar dažādiem aromātiem un gravējumiem, lampas ar Latvijas vēstures notikumu apdruku, cepures, kas atgrūž ūdeni, apģērbu ar dažādiem dizainiem, digitālās mārketinga stratēģijas, no pārstrādātas auklas veidotus puķu podu turētājus, gredzenus no antīkiem sudraba un metāla karošu kātiem, uzlīmes dažādām lietām un notikumiem.

Pagājušajā sestdienā, 23. martā, 6 skolas SMU piedalījās t/c Domina Vislatvijas SMU pasākumā "CITS BAZĀRS pavasarī", kuru organizēja Junior Achievement Latvia (JA Latvia) sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA).

Mūsu skolas SMU "LK Designs", kas no pārstrādātas auklas izgatavo puķu podu turētājus, bļodas un paliktņus, tika izvirzīts nominācijai "Labākais SMU zīmols" un arī ieguva Latvijas Universitātes Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes simpātiju balvu. Savukārt mūsu skolas un Rīgas Franču liceja kopīgi veidotais SMU "Ķerslis", kas izgatavo pārnēsājamus sabiedriskā transporta rokturus, tika izvirzīts divām nominācijām: "Sociāli atbildīgs SMU" un "Labākais SMU zīmols".

Teksts: Ruta Pelce

Skatuves runas konkurss “Rīgas zvirbulis”
UNI-RUNA