"Sapņu diena 2024" MOT programmā

Sveicam Robertu Zirni ar sapņa īstenošanu – Valsts prezidenta satikšanu!

1. martā 8.c klases skolnieks Roberts Zirnis MOT programmas "Sapņu diena 2024" ietvaros piepildīja savu sapni un satika Valsts prezidentu Edgaru Rinkēviču.

Vizītes laikā Roberts kopā ar vecākiem un prezidentu pārrunāja MOT programmas aktualitāti un efektivitāti skolā, kā arī apsprieda puiša nākotnes plānus. Noslēgumā skolēnam bija iespēja doties ekskluzīvā ekskursijā pa Rīgas pili.

Kā norāda pats Roberts, šis sapnis radies, pateicoties mammas un vecākā brāļa interesei par politiku. "Vajag sekot saviem sapņiem, pat ja tie ir ļoti grandiozi, tie var piepildīties. Vajag arī izteikt tos skaļi, ne tikai klusībā sapņot!" atzīst puisis.

"Sapņu diena" ir viena no MOT programmas atbalsta aktivitātēm, kas ir būtiska pamatskolas sastāvdaļa. MOT koncepta pamatā ir vēlme veidot drošāku sabiedrību, stiprinot jauniešu izpratni un drosmi.

Paldies Anitai Rubenei par MOT programmas koordinēšanu skolā!

01.03.2024. Valsts prezidenta Edgara Rinkēviča tikšanās ar motivācijas programmas mūsdienīgiem Latvijas skolu jauniešiem (MOT programma) dalībniekiem. Foto autors: Dāvis Doršs, Valsts prezidenta kanceleja.

Foto: Dāvis Doršs, Valsts prezidenta kanceleja.

Vairāk informācijas:

7. klašu meitenes uzvar Ziemeļu rajona starpskolu ...
Vēstures valsts 30. olimpiādes 3. posma rezultāti