Rīgas Valsts 2. ģimnāzija – starp skolām ar lielāko klašu skaitu “Čē Čē Čempionāts” finālā

Maija beigās noslēdzās Eiropas lielākā skolu klašu saliedēšanās festivāla "Čē Čē Čempionāts" fināls. Trijās fināla dienās Bauskā kopā tika pulcēti 1200 skolēni, kas pārstāvēja 480 klases no visas Latvijas. Šogad Rīgas Valsts 2. ģimnāzija ierindojusies starp 5 skolām ar lielāko klašu skaitu čempionāta finālā. Mūsu skolu finālā pārstāvēja 12 klases!

Šogad sacensības tika iedalītas 6 zonās:
1. zona – Nr. 1 siena Latvijā (Tele2)
2. zona – Kiberdrošības trase (SEB)
3. zona – Elektrum elektrorallijs (Elektrum)
4. zona – GO BANANAS (Super Manki)
5. zona – Nenes līdzi lieko (Latvijas Zaļais punkts)
6. zona – Mini-Mini-Ņammī (M&M's)

Bez šīm zonām dalībniekiem bija iespējams arī izbaudīt dažādas izzinošas un jautras aktivitātes: Fizmix sagatavotos eksperimentus, Papardes zieda izglītojošās aktivitātes, SEB atpūtas zonu un foto stūri, vairāku zinātnisko centru izzinošās stacijas un daudz ko citu.

Lepojamies arī ar gūtajiem panākumiem! Rīgas Valsts 2. ģimnāzija sveic 9.c klasi ar gūtajiem sasniegumiem, proti - izcīnīto 1. vietu 8.-9. klašu grupā! Sveicam arī 9.c klases audzinātāju Inesi Anstrangu un Rīgas Valsts 2. ģimnāzijas direktoru Gunti Vasiļevski ar gūto Ministru prezidentes Evikas Siliņas pateicības rakstu par ieguldījumu jauniešu izaugsmes veicināšanā un līderības prasmju attīstībā!

Izsakām pateicību arī visiem pārējiem klašu skolēniem un audzinātājiem, kas godam pārstāvēja mūsu skolu "Čē Čē Čempionāta" finālā, un visiem pasākuma rīkotājiem par sniegto iespēju!

"Čē Čē Čempionāts", kuru rīko "Tele2", ir kļuvis par ilglaicīgāko skolēnu tradīciju Latvijā, šogad aizvadot un atzīmējot jau savu 18. sezonu!

Vairāk informācijas:

Vidusskolas jauktais koris gūst Augstāko pakāpi ko...
Informācijas vakars 10. sb klases pretendentiem