Pie Rīgas pils atklāj ārtelpas izstādi “Valsts prezidenta institūcijai 100”

Šī gada 28.septembrī 10.a klases skolēni kopā ar skolēnu padomes dalībniekiem un skolotājiem devās uz Latvijas prezidentūras simtgadei veltītu izstādi pie Rīgas pils. Svinīgajā atklāšanas ceremonijā piedalījās Valsts prezidents Egils Levits, eksprezidents Valdis Zatlers un vēstures doktors Gatis Krūmiņš.
Pasākuma laikā tika akcentēta Latvijas prezidenta loma parlamentārā valstī. Tika sniegts ieskats prezidenta pienākumu sarakstā, kas īpaši noderēja 10.klases skolēniem, kas šogad piedalās Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolā. Vēstnieku skolas dalībnieki, personīgi aprunājoties ar Valsts prezidentu, no pirmavota ieguva atziņas gan par politiku, gan par prezidenta lomu nākotnē.

28.09.2022. Pie Rīgas pils atklāj ārtelpas izstādi "Valsts prezidenta institūcijai 100".

Foto autors: Ilmārs Znotiņš, Valsts prezidenta kanceleja.

Ar minerāliem un iežiem piepildītu Skolas somu
7.b par Ziedoņa klasi