Noslēgusies Latvijas skolēnu 50. zinātniski pētniecisko darbu konference


Rīgas reģiona konferencē piedalījās 51 ģimnāzists ar 43 pētnieciskajiem darbiem. Zinātniski pētnieciskie darbi tika aizstāvēti septiņās dažādās zinātņu sekcijās. Reģiona konferencē iegūti divi I pakāpes, desmit II pakāpes un četrpadsmit III pakāpes diplomi. Konferences organizators, Latvijas Universitāte, pasniedza piecas speciālās balvas par ieguldīto darbu pētnieciskajā darbā.


Savukārt 17. aprīlī valsts konferencē savus pētījumus aizstāvēja 13 ģimnāzisti. Sīvā konkurencē ar citiem Latvijas skolēniem saņemti divi II un divi III pakāpes diplomi. Alise Ābolte (12.b) saņēmusi Veselības ministrijas speciālbalvu un guvusi iespēju rudenī pārstāvēt Latviju Eiropas Savienības jauno zinātnieku (EUCYS) 2026 konkursā.

Apsveicam Rīgas reģiona un valsts konferences laureātus!

Paldies visiem 12. klašu skolēniem, kuri izstrādāja un aizstāvēja savus zinātniski pētnieciskos darbus! Izsakām pateicību skolotājiem par ieguldīto darbu zinātniski pētniecisko darbu vadīšanā!

Teksts: dir. vietn. Vita Krieviņa
Foto: Valsts izglītības attīstības aģentūras publicitātes materiāli


Rīgas Valsts 2. ģimnāzijas skolnieces saņem Rīgas ...
10.-12. kl. meiteņu komanda izcīna 1. vietu florbo...