7. klašu iepazīšanās pasākums

9. oktobrī Rīgas Valsts 2. ģimnāzijā 8. klašu skolēni ​rīkoja iepazīšanās pasākumu jaunajiem 7. klašu skolēniem, lai tos "oficiāli uzņemtu" skolas kolektīvā. Katrai klasei bija jāģērbjas savā krāsā un jāveido priekšnesums, iesaistot kādu iepriekš izlozētu vārdu. Pēc gaumīgiem priekšnesumiem un viktorīnas par skolu, jaunie septīto klašu skolēni pa grupām devās uz dažādām uzdevumu stacijām. Tā kā 8. klašu skolēni bija miermīlīgi nolaupījuši 7. klašu audzinātājas, jauniņajiem vajadzēja izpildīt dažādus uzdevumus, lai pierādītu sevi kā komandu un iegūtu atslēgu, kas palīdzētu izglābt savu klasē ieslodzīto audzinātāju. Visas skolotājas tikai atrastas un atsvabinātas, 7.klašu zvērests tika nodots un nu septītie ir pavisam pilnvērtīgi ģimnāzisti!

Teksts un foto: Ilze Bondare

10. klašu iepazīšanās pasākums