10. klašu iepazīšanās pasākums

16. oktobrī visām sešām jaunajām Rīgas Valsts 2. ģimnāzijas desmitajām klasēm notika iepazīšanās pasākums. Tajā katra klase sniedza savu priekšnesumu, iepazīstinot ar kādu mūsu skolas vērtību, ko tā šajos nepilnajos divos mēnešos jau paguvusi ievērot. Pēc priekšnesumiem norisinājās viktorīna par mūsu skolu, tās vēsturi, tradīcijām un skolotājiem. Tad klases devās uz 11. klašu saorganizētajām stacijām, kur pildīja dažādus izglītojošus saliedēšanās uzdevumus – nodeva cits citam špikerus, atminēja dziesmas un fotografējās savas klases burta veidā. Notika arī klašu savstarpējā apdāvināšanās un zvēresta nodošana. Pasākuma otrajā daļā dīdžeja vadībā no sirds varēja izdejoties.

Uz jautājumu «Kas visvairāk patika pasākumā?» skolēni atbildēja:

«Klases saliedēšanās gan veidojot priekšnesumu, gan piedaloties aktivitātēs. Vislabāk man patika aktivitāte, kur bija pa visu klasi jānodod špikeri. Citu klašu priekšnesumi un visu klašu kopīga saliedēšanās, arī ballīte.» (Alise Ance, 10.e)

«Man ļoti patika tas, ka bija kopīguma sajūta ar citām desmitajām klasēm, nedaudz varējām jau sākt iepazīt paralēlklasesbiedrus. Manuprāt, vislabāk varējām sākt iepazīties tieši dīdžeja mūzikas laikā, jo varējām kopā sadejoties.» (Annija, 10.c)

«11. klašu sagatavotās stacijas, it īpaši muzikālie krēsli, jo uzvarēju. Bija interesanti arī veidot priekšnesumus, kā arī skatīties, ko citas klases sagatavoja.» (Patriks Holgers, 10.a)

«Man patika gatavošanās process - varēja uzzināt katra klasesbiedra stipro pusi un attieksmi situācijās, kad kaut kas jāorganizē, patika kopējās klases aktivitātes.» (Patrīcija, 10.c)

Apsveicam desmitās klases ar veiksmīgu iekļaušanos Rīgas Valsts 2. ģimnāzijas saimē!

Teksts: Andris Ģērmanis
Foto: Marija Zaļuma