Rīgas Valsts 2. ģimnāzijas Nordplus Junior projekts "New Tendencies in Economics and Entrepreneurship"/ "Jaunas tendences ekonomikā un uzņēmējdarbībā" ir atzīts par labāko 2018-2021.g. projektu Zviedrijā un izvirzīts starp 3 labākiem projektiem Ziemeļvalstu grupā.

Pirmo vietu iegūs tas projekts, kurš saņems visvairāk balsu, tapēc lūdzu nobalsojiet par projektu Nr 2. "New Tendencies in Economics and Entrepreneurship" Balsojums tiek pieņemts no 15.-31.05.2023. Te saite uz balsojuma anketu.

Šis bija ļoti kvalitatīvs un vērtīgs projekts, kurā mūsu skolas un citu Latvijas ģimnāziju, Igaunijas, Islandes un Zviedrijas skolēni veidoja komandas un izstrādāja biznesa idejas par tādām inovatīvām tēmām kā sociālā uzņēmējdarbība, aprites ekonomika un koplietošanas ekonomika. Par šīm tēmām skolēnus izglītoja Rīgas Ekonomikas augstskolas lektori.

Sīkāka informācija par visiem 3 fināla projektiem ir šajā saitē. Sākumā info ir zviedru valodā, bet zemāk visi 3 projekti aprakstīti angliski. https://www.utbyten.se/program/nordplus-junior/nordplus-junior-aurora-award/

Atbalstiet ar balsojumu un pārsūtiet saiti saviem paziņām, draugiem. Salasīsim lielāko balsu skaitu! Šis ir unikāls notikums.

Ja vēlaties papildus informāciju par mūsu Nordplus projektu, te ir saite uz projekta mājas lapu.

142 Hits

18. maijā 8.a klases skolēni projekta “Latvijas skolas soma” ietvaros apmeklēja Melngalvju namu

18. maijā 8.a klases skolēni projekta "Latvijas skolas soma" ietvaros apmeklēja Melngalvju namu, ieskatījās Rīgas un Melngalvju nama vēsturē, uzlaikoja viduslaiku bruņinieka ekipējumu un piedalījās monētas kalšanā.

529 Hits

Tuvojas Rīgas pilsētas 5. atklātā ģeogrāfijas olimpiāde 8. un 9. klašu skolēniem

Rīgas Valsts 2. ģimnāzija 27. novembrī jau piekto gadu pēc kārtas organizēs Rīgas pilsētas 5. atklāto ģeogrāfijas olimpiādi 8. un 9. klašu skolēniem.

Olimpiāde arī šogad notiks attālināti tiešsaistē. Sākums plkst. 10.00, ilgums – 2 stundas.

Aicinām Rīgas pilsētas skolu ģeogrāfijas skolotājus pieteikt dalībniekus olimpiādei.

Uz tikšanos ikgadējos ģeogrāfijas svētkos!

868 Hits

Priecīgas Lieldienas!

1199 Hits

Uzņemšana Rīgas Valsts 2. ģimnāzijā 2021./2022. mācību gadam

Uzņemšana Rīgas Valsts 2. ģimnāzijā

2021./2022. mācību gadam

Informācija sagatavota 12.03.2021.

Skolēnu uzņemšanai Rīgas Valsts ģimnāziju 7. un 10.klasēs paredzēts organizēt vienotu Rīgas Valsts ģimnāziju iestājpārbaudījums Matemātika.

Pretendentiem, kuri vēlēsies piedalīties konkursā uzņemšanai vispārējās vidējās izglītības programmā, izvēloties padziļināti apgūt mācību priekšmetus Latviešu valoda un literatūra II un Vēsture II, papildus RV2. Ģ iestājpārbaudījums Latviešu valoda un vēsture.

Abi iestājpārbaudījumi notiks rakstveidā vienā dienā.

Apvienotā Rīgas Valsts ģimnāziju iestājpārbaudījuma Matemātika organizēšana notiks saskaņā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta 220.03.2019 iekšējo noteikumiem Nr. 7 – nts "Apvienotā iestājpārbaudījuma Matemātika Rīgas valsts ģimnāziju 7. un 10. klasēs norises un vērtēšanas kārtība".

Iestājpārbaudījumu norises laiks plānots:

10. klase 2021. gada 15. maijā

7. klase 2021. gada 22. maijā

Pretendentu reģistrāciju uzsāks divas nedēļas pirms iestājpārbaudījuma.

Atbilstoši epidemioloģiskajai situācijai plānotie datumi var tikt mainīti uz vēlāku laiku.

Lūgums sekot informācijai ģimnāzijas mājas lapā un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta tīmekļa vietnē izglitiba.riga.lv

Uzņemšanas noteikumi Rīgas Valsts 2. ģimnāzijā tiks publicēti pēc to saskaņošanas ar RD IKSD.

2644 Hits

Mācību procesa organizācija

406958_b200
  2071 Hits

SKOLĒNU SASNIEGUMI OLIMPIĀDĒS 2019./2020.M.G.

676 Hits

Improvizācija un publiskās runas nodarbības

Šī gada 24.septembrī pie 9.b klases viesojās Radošās darbnīcas pārstāvis Krišjānis, kas skolēnus iesaistīja improvizācijas un publiskās runas nodarbībās. Nodarbības sākumā visiem skolēniem bija "jāiesildās", virzoties pa apli, mainoties vietām, pasakot konkrētas frāzes, mirkšķinot ar acīm. Nodarbības tālākajā gaitā bija nepieciešami brīvprātīgie, kuriem bija uzdoti visdažādākie uzdevumi. Pārējiem, savukārt, bija brīvprātīgie jāklausās, jāvēro, jāuzdod jautājumi. Skolēniem patika šīs nodarbības, bija interesanti, piedāvātie uzdevumi bija dažādi un varēja arī pasmieties.

930 Hits