​Gūta 1. un 2. vieta Rīgas skolu superlīgas finālspēlēs

2024. gada 7.-8. martā noslēdzās 27. Rīgas skolu superlīgas sezona, kas norisinājās divu mēnešu garumā, pulcējot basketbolistus no dažādām Rīgas skolām.

Šogad Rīgas Valsts 2. ģimnāzijas skolēni turnīrā uzrādījuši augstus rezultātus. Sveicam 8.-.9 klašu meitenes ar godam nopelnīto 1. vietu savā klašu grupā! Sveicam arī 10.-12. klašu zēnus, kas sīvā cīņā guvuši 2. vietu turnīra kopvērtējumā, piekāpjoties tikai Rīgas Teikas vidusskolas komandai!

Rīgas skolu superlīga ir basketbola turnīrs Rīgas vispārizglītojošo skolu skolēniem, kas aizsākts 2010. gadā. Tas veidots ar mērķi arvien vairāk jauniešus mudināt pievērsties aktīvam dzīvesveidam, lietderīgi pavadot brīvo laiku, kā arī popularizējot basketbolu.

Turnīrs jau kļuvis par ikgadēju pasākumu, kas pulcē arvien vairāk jauniešu – kā sportistus, tā atbalstītājus. Sacensības tiek organizētas sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, Kultūras un Sporta departamentu un Ghetto Basket.

Vairāk informācijas:

Foto autors: Alex Puskins

Linards Lūsis saņem Ministru kabineta Diplomu
Ģeogrāfijas valsts 41. olimpiādes 2. posma rezultā...