Krievu valodas 25. olimpiādes 2. posma rezultāti

23. novembrī norisinājās Rīgas valsts krievu valodas 25. olimpiādes 2. posms. No mūsu skolas šajā posmā piedalījās 20 skolēni: 8.-9. klašu grupā - 10 skolēni un 10.-12. klašu grupā arī 10 skolēni.

Olimpiādes dalībnieki tika sadalīti trijos valodas prasmju līmeņos:
  • ​pirmais līmenis (grupa A) – izglītojamie, kuri apgūst krievu valodu kā svešvalodu un kuru ģimenēs nerunā krieviski;
  • otrais līmenis (grupa B) – izglītojamie, kuri mācās latviešu skolās un apgūst krievu valodu kā svešvalodu, bet ģimenēs sarunājas krievu valodā vai bilingvāli;
  • trešais līmenis (grupa C) – izglītojamie, kuri pašlaik mācās vai agrāk ir mācījušies krievu valodu kā dzimto pēc mazākumtautību programmām;
Šī gada olimpiādes tēma: "Путешествия многое нам открывают, о многом заставляют думать, мечтать." (Д.С.Лихачёв) / "Ceļošana mums atklāj daudz, liek domāt un sapņot par daudzām lietām." (D.Lihačevs).

Sveicam laureātus!

Liels paldies Julijai Stepanovai, Jeļenai Bondarevai, Marijai Gavrasei un Marijai Ostrovskai par skolēnu sagatavošanu!

Virtuālais koncerts “Tautasdziesmu maratons 2023”
Komandu Sacensības Informātikā un Matemātikā (KSIM...