Aizvadīts R. Blaumaņa literārās prēmijas 19. konkurss


Šī gada 2. decembrī Ērgļos tika aizvadīts R. Blaumaņa literārās prēmijas noslēguma pasākums, kurā tika apbalvoti veiksmīgākie dalībnieki. Konkurss kļuvis nu jau par ikgadēju tradīciju, ko organizē R. Blaumaņa memoriālais muzejs „Braki". Tā galvenais mērķis ir veicināt skolēnu dziļāku interesi par literatūras klasiķi R. Blaumani, kā arī attīstīt skolēnu radošā un pētnieciskā darba iemaņas.

Šogad konkursā piedalījās 147 skolēni, no kuriem 32 pārstāvēja Rīgas Valsts 2. ģimnāziju. Uz laureātu apbalvošanas pasākumu Ērgļos tika uzaicināti 69 labākie autori no visas Latvijas, to skaitā bija arī 12 Rīgas Valsts 2. ģimnāzijas skolēni. Pasākumu vadīja Dailes teātra aktieris Gundars Silakaktiņš, laureātus apbalvojot pamatskolas un vidusskolas grupā.

Īpaši lepojamies ar Hugo Mežiņu, kurš pamatskolas grupā ieguva augsto 2. vietu, balvu un naudas prēmiju! Sveicam arī pārējos konkursa dalībniekus!

Liels paldies visiem latviešu valodas pedagogiem, īpaši Dainai Štokmanei, Inesei Anstrangai, Alisei Zitai Zeidakai, par skolēnu sagatavošanu!


Vairāk informācijas:
https://www.braki.lv/

Amanda Kempele konkursā “Tukuma prozas fermentācij...
12.b klase apmeklē LNMM nodarbību "Personības darb...