Adelīna Alise Bergmane gūst I pakāpi Skolēnu skatuves runas konkursa fināla

''Ierakt zemē veco vīnogulāju, lai no tā rastos jauni dzinumi, tā ir kā metafora, kas norāda uz izmaiņām mūsu dzīvē, kura paver jaunus apvāršņus,'' šis ir neliels citāts no Fransisas Mejas fragmenta ''Zem Toskānas saules'', kuru Rīgas Valsts 2. ģimnāzijas 11.e klases skolniece Adelīna Alise Bergmane deklamēja Skolēnu skatuves runas konkursa fināla kārtā.

Lepojamies, jo arī noslēdzošajā konkursa kārtā mūsu ģimnāziste ieguvusi I pakāpi! Sveicam Adelīnu ar gūtajiem panākumiem!

Paldies teātra kolektīva skolotājai Ivetai Skrastiņai par ieguldīto darbu un sniegtajām konsultācijām, sagatavojot skolēnus!

Atsaucoties uz citātu, var teikt, ka, cītīgi strādājot, mēs vienmēr sasniedzam jaunus apvāršņus! Lai arī Jums tas izdodas!

Teksts: Iveta Skrastiņa

Pēc H. Gulbja motīviem atrādīti ''Cīrulīši''
Sveicam Latvijas un novadu mācības atklātās olimpi...