• Sākums
  • Notikumu apskats
  • Notikumi

27.oktobrī, Rīgas Valsts 2.ģimnāzijas 10.a klases skolnieces un EPVS pārstāves Anete Krūmiņa, Monta Kaufmane, Elza Rone un Anastasija Kurahtanova tikās ar Eiropas Parlamenta priekšsēdētāju Robertu Metsolu. Sarunas mērķis bija noskaidrot jauniešu viedokli par sabiedrībā svarīgām tēmām, kuras ir aktuālas ne tikai Latvijā, bet arī Eiropas Savienībā. Tika uzdoti arī jautājumi par mentālo veselību, dzimumu vienlīdzību, problēmām, ar kurām saskaras cilvēki ar invaliditāti, un kara Ukrainā izraisītajām sekām. Brīvā atmosfēra ļāva jauniešiem labāk izprast Eiropas Savienības nozīmi un katra individuālo lomu tās labklājības veicināšanā.

Koncerts "Tavi esam, Tavi būsim"
Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolas atklāšanas pas...