• Sākums
  • Jaunumi

SMU priecē apmeklētājus Ziemassvētku gadatirgū “Cits Bazārs”

Aizvadītajā sestdienā, 2. decembrī, tirdzniecības centrā "Domina Shopping" tika aizvadīts Vislatvijas Skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) Ziemassvētku gadatirgus "Cits Bazārs", kuru organizēja Junior Achievement Latvia (JA Latvia) sadarbībā ar Latvijas Investīcijas un attīstības aģentūru (LIAA).

Šajā pasākumā piedalījās četri Rīgas Valsts 2. ģimnāzijas SMU, piedāvājot galda lampas, musli batoniņus, puķu podu turētājus un sveču veidošanas komplektus mājas apstākļos. Nominācijā "Labākais SMU zīmols" tika nominēts mūsu SMU "LK Designs", kurš piedāvā puķu podu turētājus.

Skolas 13 SMU vairāk kā trīsdesmit dalībniekus gaida darbīgs laiks ar dalību skolas Ziemassvētku tirdziņā, Rīgas Valsts 3. ģimnāzijas Ziemassvētku tirdziņos un dažādos reģionālajos SMU tirdziņos.

Lai veiksmīga tirgošanās!

Teksts: Ruta Pelce
Foto: LIAA

Prozas lasījumi 2023