RĪGAS VALSTS 2. ĢIMNĀZIJAS

skolēnu sasniegumi mācību priekšmetu olimpiādēs

2018./2019.m.g.

 

Mācību priekšmets

Klase

Sasniegumi Rīgas pilsētā

Valstī

Skolotājs

atzinība

3.vieta

2.vieta

1.vieta

 

 

 

Latviešu valoda un literatūra

8.a

Sigita Ratniece

Emīlija Daugaviete

Laima Brasliņa

 

 

Vija Valtere

8.b

 

 

Katrīna Liepiņa

 

 

Gunta Barbāne

8.sb

 

Rūta Saulespurēna

Anna Marija Baleviča

 

 

Kristīne Dziļuma

Sandija Aleksa Štikova

Rina Balčūte

9.a

 

 

Krista Kļaviņa

Anna Mulareka

Anna Mulareka 1.vieta

Daina Štokmane

Paula Lāce

Dārta Gobleja

9.b

Laura Bērziņa

 

Mārtiņš Prokuratovs

Ieva Rudzīte

Ieva Rudzīte

1.vieta

Inese Anstranga

Mārtiņš Prokuratovs

2.vieta

9.c

Katrīna Līpiņa

Liliāna Cimziete

 

 

 

Gunta Barbāne

9.sb

 

Luīze Džeimsa

 

 

 

Inese Anstranga

 

Latviešu valoda un literatūra

11.a

 

Alma Gūtmane

Linna Ēvalde

 

 

Laura Meijere

Stefans Pavlovskis

11.b

 

 

Zane Dmitrijeva

 

 

Gunta Barbāne

11.e

 

 

Sigita Skrastiņa

 

Sigita Skrastiņa dalība

Daina Štokmane

Madara Kivleniece

12.a

Kristaps Celmiņš

 

Renāte Grudule

Janeta Henzele

3.vieta

Renāte Grudule

Daina Štokmane

Janeta Henzele dalība

Anne Katrīne Norenberga

Laura Mellēna

Laura Mellēna dalība

Alise Zita Zeidaka

1.vieta

Alise Zita Zeidaka

12.c

 

Laima Purmale - Baumane

 

 

 

Kristīne Dziļuma

Lāsma Stabinge

Anna Eisija Bernsone

12.e

 

 

Laura Liepiņa

 

Laura Liepiņa dalība

Kristīne Dziļuma

 

 



Mācību priekšmets

Klase

Sasniegumi Rīgas pilsētā

Valstī

Skolotājs

atzinība

3.vieta

2.vieta

1.vieta

 

 

Angļu valoda

10.c

 

Karīna Meldere

 

 

 

Eleonora Brēde

10.sb

 

Kristaps Brics

 

 

 

Zita Auziņa - Gora

Dāvis Bērziņš

11.d

 

 

 

Elza Roze

2.vieta

 Elza Roze

Ingrīda Breidaka

11.e

 

Kaiva Solvita Ruņģe

 

 

 

Sandra Nore

11.sb

 

 

Ēriks Sadovskis

 

3.vieta

Ēriks Sadovskis

Džefrijs Č Grīnvalds

12.b

 

 

Kristofers Roberts Jurjāns

 

1.vieta Kristofers Roberts Jurjāns

Ieva Apīne

12.d

Paula Anna Ķēbere

Āris Akmens

 

 

 

Maija Stūrmane

Vācu

valoda

10.e

 

 

Alvīne Dārta Pabrika

 

 

Elita Donska

11.a

Paula Ošiņa

Annasofija Tormane-Thars

 

 

Annasofija Tormane-Thars, Māra Bičevska,

Paula Ošiņa

dalība

Žanna Knoka

Māra Bičevska

Franču valoda

11.a

 

 

 

 

Annija Pastare dalība

Zinaida Djukanova

 

 

Mācību priekšmets

Klase

Sasniegumi Rīgas pilsētā

Valstī

Skolotājs

atzinība

3.vieta

2.vieta.

1.vieta

Matemātika

7.sb

Amanda Henka

Miks Derums

 

 

 

Kaiva Treija

Anna Krista Kipļuka

8.a

Kate Eglīte

 

 

 

 

Sabīne Apine

8.b

Arvīds Gills

Fricis Miķelis Pastors

 

 

 

Diāna Ruļuka-Paša

Justīne Kovaļova

Markuss Paršans

8.sb

 

Francis Viļums

Sandija Aleksa Štikova

 

 

Kaiva Treija

Kimberlija Rudzinska

9.a

Kristiāns Kuļšs

 

 

 

 

Ināra Roziņa

9.b

 

Mārtiņš Prokuratovs

 

 

 

Ruta Pelce

9.c

 

Agate Priedīte

 

 

 

Ināra Roziņa

Šarlote Putirska

10.b

 

Matīss Priedols  

 

 

Matīss Priedols  dalība

Daina Briņķe

10.c

Boriss Dvorņikovs

 

Jevgēnijs Lazebņiks

 

Jevgēnijs Lazebņiks dalība

Aldis Bomis

Kristaps Kozulis

Arturs Kosparenko

Romāns Ļvovs

Romāns Ļvovs  dalība

10.d

 

Artūrs Kļaviņš

 

 

 

Kaiva Treija

10.e

Ieva Zībarte

Artūrs Ābele

 

 

 

Aldis Bomis

Sandija Niedrīte

10.sb

Izolde Spriņģe

 

 

 

 

Diāna Ruļuka-Paša

11.c

 

Anastasija Kazakova

 

 

 

Aldis Bomis

12.c

Madara Krūmiņa

Maksims Žbanovs

 

 

 

Daina Briņķe

12.e

 

Laura Liepiņa

 

 

 

Aldis Bomis

 

 

 



Mācību priekšmets

Klase

Sasniegumi Rīgas pilsētā

Valstī

Starptautiskajā olimpiādē

 

 

atzinība

3.vieta

2.vieta

1.vieta

Ekonomika

11.sb

Paula Lorberga

Laura Vanaga

 

Ēriks Sadovskis

Ēriks Sadovskis dalība

 

Ineta Vīksna

Rūta Ozoliņa

12.b

Liliāna Sece

 

Artūrs Zāģeris

 

 

 

Ruta Pelce

Jānis Mazvērsītis

12.c

 

 

Aelita Skromule

 

 

 

Ruta Pelce

12.sb

Beāte Abāšina

 

 

Elīza Ozola

Elīza Ozola 3.vieta

Elīza Ozola 3.vieta

Ineta Vīksna

Informātika

8.a

Eduards Žeiris

 

 

 

Eduards Žeiris dalība

 

Lita Emsiņa

 

 

Mācību priekšmets

Klase

Sasniegumi Rīgas pilsētā

Valstī

Skolotājs

atzinība

3.vieta

2.vieta

1.vieta

Fizika

9.a

 

Paula Miķelsone

Kristiāns Kuļšs

 

 

Voldemārs Muižnieks

9.b

 

Ēriks Kārlis Bašēns

 

Mārtiņš Prokuratovs

Mārtiņš Prokuratovs dalība

Voldemārs Muižnieks

9.c

 

Jans Van Der Steins

 

Markuss Daniels Šube

Markuss Daniels Šube dalība

Ilva  Cinīte

10.c

Jevgēnijs Lazebņiks

 

 

Romans Ļvovs

Romans Ļvovs dalība

Aivars Eriņš

10.sb

 

Izolde Spriņģe

 

 

 

Elza Līna Liniņa

11.c

 

 

Toms Valdemārs Eiduks

 

Toms Valdemārs Eiduks dalība

Voldemārs Muižnieks

12.c

 

Madara Krūmiņa

 

 

 

Voldemārs Muižnieks

Maksims Žbanovs

Ķīmija

9.a

 

 

Kristiāns Kuļšs

 

Kristiāns Kuļšs dalība

Indra Vasiļiva

9.b

 

Darija Demčenko

 

 

 

Indra Vasiļiva

9.sb

Letīcija Gūte

 

 

 

 

Ginta Petrone

10.b

 

Anna Jupite

 

 

Anna Jupite dalība

Oļģerts Gūtmanis

10.c

 

Romans Ļvovs

 

 

Romans Ļvovs dalība

Oļģerts Gūtmanis

12.e

Mihails Šatcs

 

 

 

Mihails Šatcs dalība

Indra Vasiļiva

Bioloģija

9.b

Elīza Kiršteina

 

Ēriks Kārlis Bašēns

Darija Demčenko

Ēriks Kārlis Bašēns,

Darija Demčenko dalība

Ginta Petrone

9.c

 

Arta Miķelsone

Elizabete Hiršsone

Laura Šņucina

Elizabete Hiršsone atzinība

Ginta Petrone

Markuss Daniels Šube

Laura Šņucina dalība

Dace Anna Dille

10.c

 

 

Romans Ļvovs

 

Romans Ļvovs dalība

Agnese Nātre

10.e

Ieva Zībarte

Roberts Patriks Ausmanis

 

 

 

Agnese Nātre

10.sb

Martins Vīgulis

Katrīna Bukava

 

 

 

Agnese Nātre

11.e

 

 

 

Reinis Muižnieks

Reinis Muižnieks dalība

Jūlija- Plociņa- Kagaine

12.e

Luīze Lote Liepiņa

Laura Liepiņa

Valērija Bobrova

Marta Dambe

Marta Dambe

2.vieta

Ginta Petrone

12.sb

 

 

Elīza Ozola

Teodors Fridrihs Bankovskis

 

Teodors Fridrihs Bankovskis

dalība

Jānis Kungs

 

Mācību priekšmets

Klase

Sasniegumi Rīgas pilsētā

Valstī

Skolotājs

atzinība

3.vieta

2.vieta

1.vieta

Ģeogrāfija

10.a

 

Toms Daugste

 

 

 

Andris Ģērmanis

10.b

 

 

Artis Alainis

 

Artis Alainis  dalība

10.c

Andrejs Fokins

Harijs Šestakovskis

 

 

 

Emīls Kiseļevskis

Romans Ļvovs

10.d

Mārtiņš Pūķis

Matīss Reinšmits

Elza Strazda

Jēkabs Jansons

Jēkabs Jansons atzinība

Klāvs Veseļuns

Elza Strazda  dalība

10.e

Anna Nagle

Roberts Patriks Ausmanis

Anna Strazda

 

 

10.sb

 

Patrīcija Bauze

 

Kristaps Brics

Kristaps Brics  dalība

11.a

 

Kārlis Grundmanis

Ralfs Leimans

 

 

Stefans Pavlovskis

11.b

 

Pēteris Lielbriedis

 

 

 

11.d

Kārlis Niķis

 

 

 

 

Edijs Bierands

11.e

 

Roberts Ozols

 

 

 

11.sb

Jurģis Matiass Linde

 

 

 

 

12.a

 

 

Dāvis Stepanovs

Kristaps Celmiņš

Kristaps Celmiņš  dalība

Oto Jānis Kregzde

Dāvis Stepanovs  dalība

Renāte Grudule

Oto Jānis Kregzde 3.vieta

12.d

Dans Štaermans

 

 

 

 

12.e

 

 

Marta Dambe

 

Marta Dambe 2.vieta

12.sb

 

Teodors Fridrihs Bankovskis

Eduards Jānis Jakovičs

 

 

Artūrs Dūdums

 

 

 


Mācību priekšmets

Klase

Sasniegumi Rīgas pilsētā

Valstī

Skolotājs

atzinība

3.vieta

2.vieta

1.vieta

Vēsture

9.a

 

Paula

Miķelsone

 

 

 

Ilga Freimane

 

9.b

Jeļizaveta Čerņišova

 

 

Mārtiņš Prokuratovs

Mārtiņš Prokuratovs 3.vieta

9.c

 

 

Dace Anna Dille

 

 

Anna Līna Dobele

9.sb

Evelīna Sumeraga

 

Arta Adele Pore

Krists Dāvids Saulītis

Arta Adele Pore

3.vieta

Krists Dāvids Saulītis 3.vieta

10.d

Paula Lūcija Lejiņa

 

 

 

 

Jānis Arājs

 

12.a

Laura Maģe

Alise Zita Zeidaka

Rihards Ošenieks

Oto Jānis Kregzde

Renāte Grudule 3.vieta

 

Janeta Hanzele

Dāvis Stepanovs

Renāte Grudule

Oto Jānis Kregzde, Rihards Ošenieks, Dāvis Stepanovs dalība

Anna Ruķere

Kristaps Celmiņš

Anne Katrīna Norenberga

Katrīna Līva Bite

12.c

 

Aelita Skromule

 

 

 

12.e

Arta Lauberga Laukenberga

 

 

Marta Dambe

Marta Dambe atzinība

 

 


Mācību priekšmets

Klase

Sasniegumi Rīgas pilsētā

Valstī

Starptautiskajā olimpiādē

Skolotājs

atzinība

3.vieta

2.vieta

1.vieta

Filozofija

12.a

Līga Laura Bergmane

Kristaps Celmiņš

 

Alise Zita Zeidaka

Alise Zita Zeidaka 2.vieta

Rihards Ošenieks

Alvils Zauers

Laura Mellēna

Rihards Ošenieks 2.vieta

Rihards Ošenieks

Laura Mellēna

3.vieta

Līga Laura Bergmane, Kristaps Celmiņš

 dalība

 


                                                                                       Skolēnu sasniegumi skolēnu zinātniskajās konferencēs

2018./2019.m.g.

Sekcija

Klase

Sasniegumi Rīgas pilsētā un Pierīgas reģionā

Valstī

Darba vadītājs

III pakāpe

II pakāpe

I pakāpe

Fizikālas zinātnes

11.e

 

Kaiva Solvita Ruņģe, Katrīna Terehova

 

Kaiva Solvita Ruņģe,

Katrīna Terehova

 dalība

Ilva Cinīte

Ķīmijas zinātnes

11.e

Madara Kivleniece

 

 

 

Indra Vasiļiva

Bioloģijas zinātnes

11.e

 

Sigita Skrastiņa

 

Sigita Skrastiņa

 II pakāpe

Jūlija Plociņa – Kagaine

11.c, 11.e

Areta Grāpe,

Jānis Jēkabs Grīnbergs

 

 

 

Jūlija Plociņa – Kagaine

Inženierzinātnes un tehnoloģija

11.c

 

Marta Lodziņa

 

Marta Lodziņa

III pakāpe

Voldemārs Muižnieks

Matīss Čudars,

 Klāvs Eimuss

Matīss Čudars,

 Klāvs Eimuss dalība

Voldemārs Muižnieks

Zemes zinātnes un ar to saistītās vides zinātnes

11.a

Māra Mekše

 

 

 

Andris Ģērmanis

Sociālā un ekonomiskā ģeogrāfija

11.a

Žanis Jarinovskis

 

 

 

Andris Ģērmanis

Vēsture un kultūrvēsturiskais mantojums

11.a

Madara Leoke

Stefans Pavlovskis

 

Stefans Pavlovskis

 II pakāpe

Jānis Arājs

Madara Linna Ēvalde

Erlanda Atvare

Cittautu valodniecība un literatūra

11.b

 

 

Zane Kristiāna Zariņa

Zane Kristiāna Zariņa dalība

Maija Stūrmane

Mūzika un māksla

11.a

Annasofija Marika Tormane Thars

 

 

 

Jānis Arājs

12.a

 

Janeta Hanzele

 

Janeta Hanzele dalība

Jānis Arājs

 

 

 

 

skolēnu sasniegumi atklātajās mācību priekšmetu olimpiādēs

 

rīgas pilsētā


Mācību priekšmets

Klase

Sasniegumi Rīgas pilsētā atklātajās olimpiādēs

Skolotājs

atzinība

3.vieta

2.vieta

1.vieta

 

Angļu valoda

(Olimpiādi organizē Rīgas centra humanitārā vidusskola)

8.sb

 

 

 

Rina Balčūte

Ieva Apīne

 

 

Kimberlija Rudzinska

 

Eleonora Brēde

Ģeogrāfija

(Olimpiādi organizē Rīgas Valsts 2.ģimnāzija

9.b

 

 

 

Mārtiņš Prokuratovs

Andris Ģērmanis

9.c

Bertrams Tomass Pjatkins

Dace Anna Dille

 

 

Andris Ģērmanis

 

 


valstī


Mācību priekšmets

Klase

Sasniegumi valstī atklātajās olimpiādēs

Skolotājs

atzinība

3.vieta

2.vieta

1.vieta

Matemātika

(Olimpiādi organizē LU Fizikas un matemātikas fakultātes A. Liepas Neklātienes matemātikas skola)

7.a

Brīvulis Kārlis

 

 

 

Sabīne Apine

8.b

Pastors Fricis Miķelis

 

 

 

Diāna Ruļuka-Paša

8.sb

Rudzinska Kimberlija

Štikova Sandija Aleksa

 

 

Kaiva Treija

Francis Viļums

9.b

Ēvalds Ņestrojevs

Dārta Filipova

 

 

Ruta Pelce

10.b

 

Artis Alainis

 

 

Daina Briņķe

10.c

Marija Kaņiveca

Kristaps Kozulis

 

 

Aldis Bomis

Jevgenijs Lazebņiks

Romāns Ļvovs

11.c

 

Anastasija Kazakova

 

 

Aldis Bomis

12.e

 

Kirills Vīksne

 

 

Aldis Bomis

Ģeogrāfija

(43. atklāta olimpiāde, organizē LU Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātes E. Birznieka Jauno Ģeogrāfu skola)

9.sb

 

 

 

Dāvids Saulītis

Andris Ģērmanis

10.sb

 

Kristaps Brics

 

 

Andris Ģērmanis

12.a

 

 

Dāvis Stepanovs

 

Andris Ģērmanis

Ģeoloģija

(Olimpiādi organizē LU Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātes E. Birznieka Jauno Ģeogrāfu skola)

10.d

 

 

 

Jēkabs Jansons

Andris Ģērmanis

10.sb

 

 

Kristaps Brics

 

Andris Ģērmanis

11.a

 

Kristīne Anna Apine

 

 

Andris Ģērmanis


SASNIEGUMI KONKURSOS

 

  • Radošo darbu konkursā “Mana kā Valsts prezidenta uzruna Latvijas simtajā dzimšanas dienā” labākā darba autors 10.-12.klašu grupā - a klases skolnieks Žanis Jarinovskis, skolotāja Laura Meijere
  • Rūdolfa Blaumaņa literārās prēmijas 14. konkursā:
    • 1.vieta Alisei Zitai Zeidakai (12.a), skolotāja Daina Štokmane
    • Veicināšanas balva Pēterim Leimanim (8.a), skolotāja Vija Valtere
    • Atzinības:

Laima Brasliņa (8.a) – par nozīmīgu vērtību saskatīšanu R. Blaumaņa darbos, skolotāja Vija Valtere;
Elizabete Haduņkina (7.a) – par interesantu ceļojumu tēlu pasaulē, skolotāja Ilva Lazdāne;
Sigita Ratniece (8.a)  – par bagātu fantāziju, skolotāja Vija Valtere;
Jana Zvirbule (7.a)  – par prasmīgu situāciju analīzi, skolotāja Ilva Lazdāne;
Beāte Anna Klepere (7.a)  – par jaunradi, skolotāja Ilva Lazdāne;
Renāte Grudule (12.a) – par radošiem meklējumiem, skolotāja Daina Štokmane;
Karīna Meldere (10.c) – par veiksmīgu domu pamatojumu, skolotāja Gunta Barbāne;
Agnese Dzenīte un Brunis Mārtiņš Ķibilds  (12.a) – par pētniecisku ievirzi, skolotāja Daina Štokmane;
Katrīna Bukava (10.sb) – par aktuālu problēmu redzējumu, skolotāja Inese Anstranga;
Rūdolfs Arvīds Truls (10.c) – par analītiskām prasmēm, skolotāja Gunta Barbāne.
Pateicības par ieguldīto darbu, sagatavojot skolēns R. Blaumaņa literārās prēmijas 14.konkursam Dainai Štokmanei,  Vijai Valterei, Inesei Anstrangai, Ilvai Lazdānei un Guntai Barbānei.

  • Latviešu valodas aģentūras organizētā konkursā „Mans bērnības stāsts” atzinība par fantāzijas lidojumu Lienei Mazulānei (7.a), skolotāja Ilva Lazdāne
  • Starptautiskajā konkursā-olimpiādē tiešsaistē angļu valodā „Best In English” (2018):
    • kopvērtējumā 1.vieta Latvijā un 5.vieta pasaulē Rīgas Valsts 2.ģimnāzijai
    • vieta Latvijā un 33.vieta pasaulē Edvardam Kārlim Vonsovičam (9.sb), skolotāja Eleonora Brēde;
    • vieta Latvijā un 73.vieta pasaulē Elzai Rozei (11.d), skolotāja Ingrīda Breidaka;
    • vieta Latvijā un 134.vieta pasaulē Mārai Mālerei (10.a), skolotāja Sandra Nore;
    • Sertifikāts Zitai Auziņai-Gorai par konkursa norises organizēšanu Rīgas Valsts 2.ģimnāzijā
  • Starptautiskajā konkursā-olimpiādē tiešsaistē vācu valodā „Best In Deutsch(2018):
    • kopvērtējumā 1.vieta Latvijā un 39.vieta pasaulē Rīgas Valsts 2.ģimnāzijai
    • vieta Latvijā un 69.vieta pasaulē Mārai Bičevskai (10.a), skolotāja Žanna Knoka;
    • vieta Latvijā un 146.vieta pasaulē Alvīnei Dārtai Pabrikai (10.e), skolotāja Elita Donska;
    • vieta Latvijā un 432.vieta pasaulē Veronikai Borovikai (10.e), skolotāja Elita Donska;
    • Sertifikāts Dacei Skutelei par konkursa norises organizēšanu Rīgas Valsts 2.ģimnāzijā
  • Vācu valodas skolotāju asociācijas organizētajā video konkursā "Das 100. Jubiläum von Lettland"
    • vieta Evelīnai Vaherei- Abražunei (7.b), skolotāja Zinaīda Djukanova

Mārai Bičevskai (11.a), skolotāja Žanna Knoka

  • vieta Lindai Reimanei (7.sb),  skolotāja Dace Skutele
  • Atzinība Madarai Kivleniecei, Nikai Janinai, Pēterim Osipovam, Agijai Leicei (11.e), skolotāja Zinaīda Djukanova

 

  • Nacionālajā debašu turnīrā (angļu valodā) Valstij ir/nav jāuzrauga informatīvā telpa internetā:
    • 1.vieta Edvardam Kārlim Vonsovičam (9.sb), Martam Eduardam Ivaskim (12.sb), Kristoferam Robertam Jurjānam (12.b), skolotājs Džefrijs Grīnvalds
  • Karla Popera 3.starptautiskajā debašu turnīrā “RigaGo!-Impro2018” diploms par labākās debatēšanas demonstrēšanu Edvardam Kārlim Vonsovičam (9.sb) un Esterei Agnesei Tēbergai (10.c), skolotājs Džefrijs Grīnvalds
  • Algoritmiskās un loģiskās domāšanas konkursa Bebr[a]s 2. kārtā atzinība Montai Cekulai (10.b), skolotāja Zaiga Pizika
  • Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā atzinība par dalību “Eiropas eksāmenā”, iegūstot 50 punktus (maksimālo punktu skaitu      ):
  • Dāvim Draulim (9.a)
  • Justīnai Dravniecei (9.a)
  • Paulai Miķelsonei (9.a)
  • Annai Mularekai (9.a)
  • Katrīnai Līpiņai (9.c)
  • Beātei Kurtukovai (9.c)
  • Ronaldam Zeserim (9.c)

skolotāja Ilze Darģe

 

  • Vēstures skolotāju biedrības sadarbībā ar Eustory - History Network of' Young Europeans organizētajā skolēnu pētījumu konkursā Vēsture ap mumsatzinības:
    • Martai Bogustovai (8.sb)
    • Sabīnei Strautmanei (8.sb)
    • Katrīnai Kažei (8.sb)
    • Annai Rebekai Roziņai (8.sb)
    • Gustavam Stinkam (8.b)

 

 

  • Sasniegumi LU Egila Birznieka Jauno ģeogrāfu skolā 2018./2019. mācību gadā:
    • Valsts 43. atklātās ģeogrāfijas olimpiādes priekšsacīkstes:
      • vieta Ralfam Leimanam (11.a klase);
      • vieta Paulai Lūcijai Lejiņai (10.d klase).
    • Vēsturiskās ģeogrāfijas olimpiādē:
      • vieta Kārlim Grundmanim (11.a klase);
      • vieta Imantam Kristapam Kalējam (11.a klase).
    • Ceļojumu ģeogrāfijas olimpiādē:
      • vieta Jēkabam Jansonam (10.d klase);
      • vieta Stefanam Pavlovskim (11.a klase);
      • vieta Elīzai Kraulei (11.e klase).
    • Skolu komandu ģeogrāfijas olimpiādē komandai "Brīnumsvecītes" 2.vieta:
      • Kristaps Brics (10.SB klase) - 2. vieta;
      • Kārlis Grundmanis (11.a klase) - 2. vieta;
      • Mārtiņš Prokuratovs (9.b klase) - 2. vieta.
    • Brīvdabas ģeogrāfijas olimpiādē:
      • Anna Elizabete Strazda (10.e klase).- 3. vieta
    • LU Jauno ģeogrāfu skolas Zinātniski pētniecisko darbu konferencē:
      • Māra Mekše (11.a klase) - 2. vieta;
      • Žanis Jarinovskis (11.a klase) - 3. vieta.
    • LU JĢS sezonas kopvērtējumā labākie skolēni:
      • Atzinības:
        • Gustavs Stinka (8.b klase);
        • Dace Anna Dille (9.c klase);
        • Bertrams Tomass Pjatkins (9.c klase);
        • Ronalds Zeseris (9.c klase);
        • Roberts Zebris (9.sb klase);
        • Patrīcija Kosīte (9.sb klase)
      • /2019. gada sezonas skolu kopvērtējumā

Rīgas Valsts 2. ģimnāzijai - 1. vieta  JĢS Ceļojošais kauss

Skolotājs Andris Ģērmanis

  • Bērnu un jauniešu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas izstādē konkursā “Miniatūra”:
    • vieta Amandai Henkai(7.sb);
    • vieta Dacei Annai Dillei (9.c);
    • Atzinība Annai Marijai Balevičai (8.sb)

Mākslinieciskās jaunrades centra Praktiskās estētikas skolas atzinība skolotajai Vitai Dacei Teivānei par veiksmīgu audzēkņu sagatavošanu bērnu un jauniešu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas izstādei - konkursam “Miniatūra

  • Rīgas izglītības iestāžu vizuālas un vizuāli plastiskās mākslas konkursā – izstādē “Visa mana grezna rota” atzinība Dacei Dillei (9.c), atzinība par kvalitatīvu skolēnu sagatavošanu skolotājai Vitai Teivānei. 
  • Bērnu un jauniešu koru 6.pasaules čempionātā Sanktpēterburgā Sudraba diploms (2.vieta) Rīgas Valsts 2.ģimnāzijas meiteņu korim, diriģente Ilona Plūme, koncertmeistare Inese Vaļiniece
  • Latvijas izglītības iestāžu 5.-12.klašu koru konkursā Rīgā, gatavojoties XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem:
    • I pakāpes diploms Rīgas Valsts 2.ģimnāzijas 7.- 9. klašu korim, diriģente Ilona Plūme
    • Augstākās pakāpes diploms Rīgas Valsts 2.ģimnāzijas jauktajam korim, diriģents Edgars Vītols

 

 

 

RĪGAS VALSTS 2. ĢIMNĀZIJAS

SPORTA SASNIEGUMI 2018./2019. MĀC. GADĀ.

 

ZIEMEĻU RAJONĀ

1.V. – BASKETBOLS MEITENĒM 8.-9. KL.

3.V. – BASKETBOLS MEITENĒM 7.KL. (E. Lūsis)

1.V.  – FLORBOLS ZĒNIEM 10.-12. KL.

1.V. – VOLEJBOLS MEITENĒM 8.-9. KL.

1.V. – VOLEJBOLS MEITENĒM 10.-12. KL.

1.V. – VOLEJBOLS ZĒNIEM 10.-12..KL.

1.V. - OLIMPISKÅS STAFETES 7.KL. GR. KOMANDAI

1.V. - OLIMPISKÅS STAFETES 10.-12.KL.

 

RĪGAS PILSĒTĀ

 

  1. V. – RĪGAS PILSĒTAS SKOLU ČEMPIONĀTS GALDA TENISĀ ZĒNIEM 1999. – 2002. G. DZIMUŠAJIEM ZĒNIEM

3.V. – RĪGAS PILSĒTAS STARPSKOLU FINĀLSACENSĪBĀS VOLEJBOLĀ 2003. – 2005. G. DZIMUŠAJĀM MEITENĒM

3.V. – RĪGAS PILSĒTAS STARPSKOLU FINĀLSACENSĪBĀS VOLEJBOLĀ 1999. – 2002. G. DZIMUŠAJĀM MEITENĒM

2.V. – RĪGAS PILSĒTAS STARPSKOLU SACENSĪBĀS FLORBOLĀ 1999. – 2002.G. DZIMUŠĀM MEITENĒM

1.V. – RĪGAS PILSĒTAS STARPSKOLU SACENSĪBĀS OLIMPISKAJĀS STAFETĒS 1999. – 2002.G. DZIMUŠAJIEM

1.V. – RĪGAS PILSĒTAS STARPSKOLU SACENSĪBĀS ŠAHĀ 2003. – 2004.G. DZIMUŠAJIEM

RĪGAS SKOLĒNU  SPĒLES:

3.VIETA VOLEJBOLĀ 1999.- 2002.G. DZIMUŠAJIEM

 

VALSTS MĒROGA SACENSĪBās

 

LATVIJAS SKOLU ZIEMAS OLIMPISKAJĀ FESTIVĀLĀ:

            1.V. – KĒRLINGĀ VECUMA GRUPĀ 1999. – 2006.

 

 

 

Skolotāju sasniegumi

 

  • Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centra pateicības:
    • par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā olimpiādēm:
      • latviešu valodas skolotājām: Inesei Anstrangai, Guntai Barbānei, Kristīnei Dziļumai, Laurai Meijerei, Ilvai Lazdānei, Dainai Štokmanei;
      • angļu valodas skolotājām: Ingrīdai Breidakai, Džefrijam Grīnvaldam, Ievai Apīnei, Sandrai Norei, Maijai Stūrmanei, Eleonorai Brēdei, Zitai Auziņai- Gorai;
      • vācu valodas skolotājām: Elitai Donskai, Žannai Knokai,;
      • matemātikas skolotājiem: Aldim Bomim, Dainai Briņķei, Rutai Pelcei, Inārai Roziņai, Kaivai Treijai, Diānai Ruļukai – Pašai;
      • ekonomikas skolotājām: Rutai Pelcei, Inetai Vīksnai;
      • fizikas skolotājiem: Aivaram Eriņam, Elzai Līnai Liniņai, Virgīnijai Vītolai, Ilvai Cinītei, Voldemāram Muižniekam,
      • ķīmijas skolotājiem: Indrai Vasiļivai, Oļģertam Gūtmanim;
      • bioloģijas skolotājām: Gintai Petronei, Agnesei Nātrei, Jūlijai Plociņai-Kagainei, Jānim Kungam;
      • ģeogrāfijas skolotājam Andrim Ģērmanim;
      • vēstures skolotājiem: Ilgai Freimanei, Jānim Arājam;
    • par teicamu olimpiādes norises nodrošināšanu pateicība:
      • Rīgas Valsts 2.ģimnāzijas administrācijai, olimpiādes rīcības komisijas loceklei Ingrīdai Breidakai un olimpiādes vadītājiem telpās;

 

  • Valsts izglītības satura centra Atzinības:
    • skolotājai Ingrīdai Breidakai par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā Angļu valodas valsts 43.olimpiādei;
    • skolotājai Ilgai Freimanei par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā Vēstures valsts 25.olimpiādei;
    • skolotājam Andrim Ģērmanim par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā Ģeogrāfijas valsts 36.olimpiādei;
    • par skolēnu intereses veicināšanu un atbalstu dalībai Latvijas skolēnu 43. zinātniskās pētniecības darbu konferencē zinātniskās pētniecības darbu vadītajiem: Jānim Arājam, Voldemāram Muižniekam, Jūlijai Plociņai – Kagainei
  • Latvijas Universitātes atzinības raksts nominācijā “Skolotāja ieguldījums skolēnu izcilības veicināšanā ” Rīgas Valsts 2.ģimnāzijas skolotājam Jānim Arājam par ieguldījumu skolēnu zinātniski pētniecisko prasmju veicināšanā un talantīgo skolēnu izcilības attīstīšanā, sasniedzot labus rezultātus 43.skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konferencē
  • Rīgas Valsts 2. ģimnāzijas Pateicības raksti:
    • latviešu valodas un literatūras skolotājai Inesei Anstrangai par skolēnu sagatavošanu mācību priekšmeta olimpiādēm un sasniegumiem latviešu valodas un literatūras valsts 45. olimpiādē;
    • latviešu valodas un literatūras skolotājai Dainai Štokmanei par skolēnu sagatavošanu mācību priekšmeta olimpiādēm un sasniegumiem latviešu valodas un literatūras valsts 45. olimpiādē;
    • angļu valodas skolotājai Ievai Apīnei par skolēnu sagatavošanu mācību priekšmeta olimpiādēm un sasniegumiem angļu valodas valsts 48. olimpiādē;
    • angļu valodas skolotājai Ingrīdai Breidakai par skolēnu sagatavošanu mācību priekšmeta olimpiādēm un sasniegumiem angļu valodas valsts 48. olimpiādē;
    • angļu valodas skolotājai Džefrijam Č Grīnvaldam par skolēnu sagatavošanu mācību priekšmeta olimpiādēm un debašu turnīriem, sasniegumiem angļu valodas valsts 48. olimpiādē, Nacionālajā debašu turnīra un3. starptautiskajā Karla Popera debašu turnīrā “Riga Go! – Impro 2018”;
    • ekonomikas skolotājai Inetai Vīksnai par skolēnu sagatavošanu mācību priekšmeta olimpiādēm un sasniegumiem ekonomikas valsts 20. olimpiādē;
    • bioloģijas un ķīmijas skolotājai Gintai Petronei par skolēnu sagatavošanu mācību priekšmetu olimpiādēm un sasniegumiem bioloģijas valsts 41. olimpiādē;
    • ģeogrāfijas skolotājam Andrim Ģērmanim par skolēnu sagatavošanu mācību priekšmeta olimpiādēm un sasniegumiem ģeogrāfijas valsts 36. olimpiādē;
    • vēstures skolotājai Ilgai Freimanei par skolēnu sagatavošanu mācību priekšmeta olimpiādēm un sasniegumiem vēstures valsts 25. olimpiādē;
    • vēstures skolotājam Jānim Arājam par skolēnu sagatavošanu mācību priekšmeta olimpiādēm un zinātniski pētniecisko darbu vadīšanu, sasniegumiem vēstures valsts 25. olimpiādē un Latvijas 43.skolēnu zinātniskajā konferencē
    • filozofijas skolotājam Alvilam Zaueram par skolēnu sagatavošanu mācību priekšmeta olimpiādēm un sasniegumiem filozofijas valsts 5. olimpiādē;
    • fizikas skolotājam Voldemāram Muižniekam par zinātniski pētniecisko darbu vadīšanu un  sasniegumiem Latvijas 43.skolēnu zinātniskajā konferencē.

 

  • Junior Achievement Latvia pateicība Rīgas Valsts 2.ģimnāzijas skolotājai Rutai Pelcei par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā Junior Achievement Latvia programmas “Skolēnu mācību uzņēmumi” Latvijas mēroga pasākumā CITS BAZĀRS ziemā 2018
  • Junior Achievement Latvia pateicība Rīgas Valsts 2.ģimnāzijas skolotājai Rutai Pelcei par ieguldījumu Latvijas jaunās uzņēmēju paaudzes attīstīšanā un sagatavošanu Junior Achievement Latvia Jauno uzņēmēju dienām 2019

·        ES Eiropas kodu nedēļas  - EU Code Week  -  organizatoru  pateicība Zaigai Pizikai  par aktīvu dalību Eiropas koda nedēļas 2018 panākumu īstenošanā, vadot kodēšanas pasākumu

  • Izdevniecības Pearson un Ekonomikas un kultūras augstskolas pateicība Eleonorai Brēdei par ieguldījumu skolēnu sagatavošanā angļu valodas olimpiādei English Guru 2018/2019”
  • Latvijas Ģeogrāfijas Biedrības atzinība Rīgas Valsts 2.ģimnāzijas ģeogrāfijas skolotājam Andrim Ģērmanim par ieguldīto darbu novadpētniecībā
  • lv atzinības raksts Tatjanai Strigaļovai par aktīvu līdzdalību jauno tehnoloģiju izmantošanā mācību procesā
  • RTU Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes atzinības raksts Rīgas Valsts 2.ģimnāzijas ķīmijas skolotājam Oļģertam Gūtmanim par skolēnu sagatavošanu tālākām studijām Rīgas Tehniskās universitātes Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātē
  • Dalība LU Starpnozaru izglītības inovāciju centra sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru organizētās "Ekselences balvas" finālā un Izglītības un zinātnes ministrijas pateicības raksts par izcilu darbu inovatīva mācību procesa īstenošanā matemātikas skolotājai Diānai Ruļukai – Pašai
  • Vēstures skolotāju biedrības pateicība Rīgas Valsts 2.ģimnāzijas vēstures skolotājai Ilgai Freimanei par ieguldījumu skolēnu pētnieciskās darbības atbalstā konkursā “Vēsture ap mums”