Font Size

Fonta Izmērs

Sasniegumi

2016._-2017. mācību gada sasniegumi mācību priekšmetu olimpiādēs un konkursos.pdf

Šī gada augustā mūsu skolas skolēns Dāvis Cinītis devās uz Brazīliju, lai pārstāvētu Latvijas un mūsu skolas vārdu zinātniskajā ekspo MILSET ESI 2017, kurā piedalījās apmēram 800 dalībnieku no desmitiem dažādu valstu. Dāvja zinātniski pētnieciskais darbs par saules paneļu pārklājumiem izrādījās ārkārtīgi aktuāla tēma visā pasaulē, attīstoties atjaunojamās enerģijas sfērai. 
 

 

Vēstures skolotāju biedrības sadarbībā ar starptautisko Eustory tīklu (Eustory – History Network of Young Europeans) rīkotā starptautiskajā skolēnu radošo un pētniecisko darbu konkursa Vēsture ap mums finālā ar darbu “Dzelzceļš un dzelzceļnieki Latvijā starpkaru periodā” piedalījās Kristaps Brics (8.sb), skolotāja Ilga Freimane

 

 

 

Sveicam vēstures valsts olimpiādes laureātus

1.vieta 9.b klases skolniekam Teodoram Muzim
2.vieta 9.a klases skolniecei Madarai Gailei

Paldies skolotājai Ilgai Freimanei par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā olimpiādei!

 

 

 

 

Latviešu valodas un literatūras valsts olimpiādes laureāti

1.vieta 9.b klases skolniekam Teodoram Muzim (skolotāja Laura Meijere)
3.vieta
8.a klases skolniecei Terēzei Rozei (skolotāja Vija Valtere)

Sveicam latviešu valodas un literatūras valsts olimpiādes laureātus un viņu skolotājas!

 

 

 

 

 

Trešdien, 1. martā, Raiņa un Aspazijas vasarnīcā notika Publiskās runas konkurss 9.-12. klašu skolēniem. Konkurss tika rīkots ar mērķi attīstīt skolēnu publiskās runas prasmes, veicināt izpratni par Raiņa personības un daiļrades atstāto mantojumu mūsdienu kultūrtelpā, kā arī padziļināt izpratni par mūsdienu politiskajām un kultūrpolitiskajām aktualitātēm.

Konkursa žūrija (Raiņa un Aspazijas muzeja speciālisti – Mag. art., Mag. philol. Astrīda Cīrule, Dr. philol. Jānis Zālītis; Jūrmalas teātra aktrise un Dubultu bērnu bibliotēkas vadītāja Ingūna Radziņa)

 

1. vietu Madarai Gailei (Rīgas Valsts 2. ģimnāzija, 9. klase) par runu “Politikas atspoguļojums kultūrā un tā ietekme uz sabiedrību”;
3. vietu Robertam Kitam (Rīgas Valsts 2. ģimnāzija, 12. klase) par runu “Vai patriotisms nav zudis?”
Specbalvas:
Alisei Zitai Zeidakai (Rīgas Valsts 2. ģimnāzija, 10. klase) par mākslinieciski izteiksmīgāko uzstāšanos publiskajā runā “Vai Latvija, sasniedzot simtgadi, būs tāda, kādu to vēlējās redzēt Rainis?”
Elizabetei Bišai (Rīgas Valsts 2. ģimnāzija, 9. klase) par emigrācijas tēmas aktualizēšanu runā “Latvija mūsos”.

 

Apsveicam uzvarētājus un pateicamies skolēnu skolotājiem, kuri sagatavoja dalībniekus konkursam!

 

Sākums Mūsu sasniegumi