KSIM 2026


Lepojamies ar mūsu skolēnu sasniegumiem!

9. maijā Cēsīs norisinājās Komandu Sacensības Informātikā un Matemātikā vidusskolēniem (KSIM) konkurss, kas šogad svinēja savu 30 gadu jubileju. Konkursā savā starpā sacentās 10 labākās komandas no visas Latvijas.

Konkursa finālā lieliski startēja arī mūsu skolas komanda "Ritmaņi", izcīnot augsto 4. vietu! 

Komandu pārstāvēja 12.c klases skolēni:
▪ Roberts Kamarūts
▪ Gustavs Zusts
▪ Emīlija Vandere

Paldies matemātikas skolotājam Aldim Bomim par ieguldīto darbu, atbalstu un skolēnu sagatavošanu konkursam!

Priecājamies par jauniešu neatlaidību, zināšanām un spēju veiksmīgi sevi pierādīt spēcīgā konkurencē. Novēlam arī turpmāk sasniegt jaunus mērķus un panākumus!

Teksts un foto: Tatjana Strigaļova


Pēteris Zvirgzdiņš gūst II pakāpi angļu valodas ol...
"Gudrs, vēl gudrāks" uzvarētāji dodas vizītē uz Rī...