Visas tiesības aizsargātas.6. maijā Rīgas Valsts 2. ģimnāzijas skolēni – Justīne Balanda (9.B) un Ernests Kiziks (11.B) – kā erudīcijas spēles "Gudrs, vēl gudrāks" 13. sezonas uzvarētāji viesojās Rīgas pilī pie Valsts prezidenta Edgara Rinkēviča. Ar skolēniem kopā vizītē devās arī viņu skolotāji: Martins Žutauts un Dzintra Porozova.
Īpašs prieks un lepnums, ka šogad mūsu skolas skolēni uzvarējuši gan pamatskolas, gan vidusskolas grupā – izcils sasniegums!"Bija ļoti interesanti apskatīt Rīgas pili un uzdot prezidentam jautājumus. Man ir liels prieks par to, ka nebiju vienīgā mūsu skolas pārstāve un ka varēju satikt Latvijas gudrākos skolēnus," atzīst Justīne Balanda.
Paldies skolotājiem par ieguldījumu un skolēniem par zinātkāri, erudīciju un neatlaidību. Jūs iedvesmojat!
Vizītes atskata video: https://www.facebook.com/share/v/1ai2zVGyC4/?mibextid=wwXIfr
Foto autors: Ilmārs Znotiņš, Valsts prezidenta kanceleja