Font Size

Fonta Izmērs

Lasīt vairāk....

Erasmus + projekts ‘’You-Topia’’ Zviedrijā/ ...................................................... 2017. gada 2. –6. augustā notika 7 valstu skolotāju tikšanās Zviedrijā,
Gislavedas ģimnāzijā. Šajā tikšanās reizē tika izvērtēts projekta pirmais darbības gads un plānotas aktivitātes 2017./2018.m.g. No Rīgas Valsts 2. ģimnāzijas piedalījās fizikas skolotājs Voldemārs Muižnieks un Metodiskā
centra vadītāja Inga Treimane. Metodiskā centra vadītāja Inga Treimane.Tikšanās rezultātā tika nolemts:
 Pilnveidot projekta mājas lapu un aktivizēt lapas lietošanu.
 Izveidot slēgtu Facebook lietotāju grupu skolotāju informācijas apmaiņai.
 Veicināt skolēnu un skolotāju saziņu starp mobilitātēm, apgūstot nedzirdīgo zīmju valodu, informējot partnerskolas par gatavošanās procesu nākamajām mobilitātēm, u.c.
 Tika precizēti mobilitāšu un projekta rezultāti un to formāts,
 Saskaņota programma partnerskolu uzņemšanai Rīgas Valsts 2. Ģimnāzijā 2017.g. 13.-19. novembrī.
Projektā no Rīgas Valsts 2. ģimnāzijas šobrīd iesaistīti deviņi 11. un 12. klašu skolēni. Tiek aicināti pieteikties jauni dalībnieki no 10.klasēm. Interesentiem jāatsūta īsa motivācijas vēstule e-klasē skolotājiem V. Muižniekam un I. Treimanei ar aprakstu, kāpēc skolēns gribētu piedalīties projektā, kāds varētu būt viņa ieguldījums projekta darbā. Tagad darbi saistīti ar gatavošanos skolēnu un skolotāju uzņemšanai Rīgā 2017.g. novembrī. Projekta tēma Rīgai ir “Enerģija un vide”.

 

 

 

 

 

Erasmus + projekts ‘’You-Topia’’Bratislavā/ 2016-1-DE03-KA219-022880_6

2017. gada 2. –6. aprīlī  

Šoreiz dalībuprojektā uzņēmās 4 Rīgas Valsts 2. ģimnāzijas skolēni –Viktorija Vucena, Karīna Škirmante, Kristers Nagainis unEdgars Fesčenko. Kopā ar skolotāju VoldemāruMuižnieku, mums pavērās lieliska iespēja doties uz īpašuskolu, Stredná odborná škola pre žiakov so sluchovýmpostihnutím Slovākijā, kurā mācās nedzirdīgi, vājdzirdīgi un dzirdīgi skolēni. Lasīt vairāk...

Rīgas Valsts 2. ģimnāzijas KA1 projekts: ”Learning Teachers”/           
2015-1-LV01-KA101-013227               24.08.2015.- 24.08.2017.  

Lasīt vairāk ...

Erasmus + projekts “You-Topia” Minhenē/ 2016-1-DE03-KA219-022880_6

Pateicoties Rīgas Valsts 2. ģimnāzijas dalībai Erasmus+ projektā “You-Topia”, 3 skolēniem - Viktorijai Vucenai, Sonorai Laumai Džigurei un Ričardam Viļumsonam - no mūsu skolas 11 kl. bija burvīga iespēja 2016.g. 28. novembrī – 2. decembrī doties uz Vācijas pilsētu Minheni. Mums bija tas gods reprezentēt Latviju un mūsu skolu šajā starptautiskajā pasākumā, kuram ir vairākas kārtas. Kopā ar skolotāju Voldemāru Muižnieku, mēs devāmies vizītē uz Samuel-Heinicke-Fachoberschule, kur galvenokārt norisinājās visa projekta darbība.  Lasīt vairāk ...

Skolēnu atsauksmes par dalību starptautiskajā skolēnu konferencē ToMUN Polijā, Torunjā

2016.g. 21.-26.septembris MUN – Apvienoto Nāciju komisiju darbības simulācija (Model United Nations)

Lasīt vairāk ....

Skolēnu vizīte „KarMUN 2016”,
Budapeštā, Ungārijā

Rīgas Valsts 2.ģimnāzijas skolēnu šī gada martā piedalījās internacionālajā Apvienoto Nāciju Organizācijas modelēšanas konferenci „KarMUN 2016”. No mūsu skolas tika izvirzīti 8 delegāti

Lasīt vairāk...