Publiskās runas konkurss 9.-12. klašu skolēniem

Trešdien, 1. martā, Raiņa un Aspazijas vasarnīcā notika Publiskās runas konkurss 9.-12. klašu skolēniem. Konkurss tika rīkots ar mērķi attīstīt skolēnu publiskās runas prasmes, veicināt izpratni par Raiņa personības un daiļrades atstāto mantojumu mūsdienu kultūrtelpā, kā arī padziļināt izpratni par mūsdienu politiskajām un kultūrpolitiskajām aktualitātēm.

Konkursa žūrija (Raiņa un Aspazijas muzeja speciālisti – Mag. art., Mag. philol. Astrīda Cīrule, Dr. philol. Jānis Zālītis; Jūrmalas teātra aktrise un Dubultu bērnu bibliotēkas vadītāja Ingūna Radziņa)

1. vietu Madarai Gailei (Rīgas Valsts 2. ģimnāzija, 9. klase) par runu “Politikas atspoguļojums kultūrā un tā ietekme uz sabiedrību”;
3. vietu Robertam Kitam (Rīgas Valsts 2. ģimnāzija, 12. klase) par runu “Vai patriotisms nav zudis?”
Specbalvas:
Alisei Zitai Zeidakai (Rīgas Valsts 2. ģimnāzija, 10. klase) par mākslinieciski izteiksmīgāko uzstāšanos publiskajā runā “Vai Latvija, sasniedzot simtgadi, būs tāda, kādu to vēlējās redzēt Rainis?”
Elizabetei Bišai (Rīgas Valsts 2. ģimnāzija, 9. klase) par emigrācijas tēmas aktualizēšanu runā “Latvija mūsos”.

Apsveicam uzvarētājus un pateicamies skolēnu skolotājiem, kuri sagatavoja dalībniekus konkursam!

Sākums Mūsu sasniegumi Publiskās runas konkurss 9.-12. klašu skolēniem