2017.gada „Ekselences balvas”

2017.gada 22. februārī notika „Ekselences balvas” fināls, kurā no kopumā balvai izvirzītajiem 142 skolotājiem tikās 25 finālisti – progresīvi piecu jomu - bioloģijas, fizikas, ķīmijas, matemātikas un ekonomikas - skolotāji, kuri vada mūsdienīgas un aizraujošas mācību stundas, ieinteresē skolēnus un palīdz viņiem sasniegt labus rezultātus.
Apbalvošanā visus dalībniekus sveica Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis, izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis un Latvijas Universitātes rektors Indriķis Muižnieks.
„Ekselences balvas” konkursu organizē LU Starpnozaru izglītības inovāciju centrs (iepriekš – Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centrs) sadarbībā ar LU fondu un Valsts izglītības satura centru. Konkursam skolotājus rekomendē skolēni, vecāki, skolu vadība un kolēģi. Balvas žūrijas komisijā darbojas pārstāvji no Latvijas Universitātes, Valsts izglītības satura centra, uzņēmēju asociācijām un uzņēmumiem, kā arī iepriekšējā gada „Ekselences balvas” laureāti.
„Ekselences balvu” fizikā saņēma Rīgas Valsts 2.ģimnāzijas skolotāja Virgīnija Vītola.
Sveicam skolotāju un pateicamies par ieguldījumu inovatīva mācību procesa īstenošanā!

zzz

Sākums Mūsu sasniegumi 2017.gada „Ekselences balvas”