Rīgas Valsts 2.ģimnāzijā 2016.gada 2., 9. un 22. decembrī notika tālākizglītības kursi Rīgas pilsētas un Stopiņu novada pedagogiem "Grafisko kalkulatoru izmantošana mācību procesā".

Tos vadīja Tatjana Strigaļova - matemātikas, informātikas un programmēšanas pamatu skolotāja. Kursu laikā skolotājiem bija iespēja iegūt zināšanas un praktiskās iemaņas grafisko kalkulatoru izmantošanā, darboties ar GDC TI-84 kalkulatoriem, kā arī iepazīties ar citām grafisko kalkulatoru izmantošanas iespējām (Geogebra online, Desmos). Kursos piedalījās matemātikas pedagogi no 5 dažādām Rīgas pilsētas skolām un Ulbrokas vidusskolas.

Sākums Metodiskais darbs Tālākizglītības kursi pedagogiem "Grafisko kalkulatoru izmantošana mācību procesā"