2016.g. 25. novembrī viesi no Aizputes novada angļu val. metodiskās apvienības.

Savā pieredzē ar šiem skolotājiem dalījās Rīgas Valsts 2. ģimnāzijas angļu val. skolotāja Maija Selecka. Maija Selecka dalījās zināšanās par Eramsus+ projekta "Learning Teachers" kursos Maltā iegūto informāciju un saviem atrastajiem materiāliem par sekojošam tēmām:

1. Kā dziesmas var tikt pielietotas, lai apgūtu dažādas gramatikas tēmas, jaunu vārdu apguvei, kā dziesmas kalpo dažādu radošo aktivitāšu organizēšanai, piemēram, eseju rakstīšanai vai sarunām ar klasi. Kādas interneta mājas lapas var veiksmīgi un ērti izmantot, lai darbotos ar dziesmām.
2. Kā var angļu valodas stundās izmantot dažādus interesantus video vai izvilkumus no filmām dažādām aktivitātēm, kuras par var saukt par spēlēm. Šīs aktivitātes galvenokārt veicina runāšanas un klausīšanās prasmju attīstību
3. Kā izmantojot dažādu metodiku un mājas lapas var mācīt angļu valodas idiomas un izteicienus. Noderīgākā šajā ziņā ir 'BBC' mājas lapu, kur sadaļā 'Learning English' iespējams klausīties interesantus ar humoru pilnus dialogus.
4. Kā darboties ar angļu valodas sarunvalodas frāzēm, pastāstīju, kāpēc ir nozīmīgi tās apgūt un kā tās vieglāk apgūt.
5. Pavisam neliels ieskats bija sadaļā - humors. Skolotāji ieguva dažādus materiālus, kurus var izmantot, lai stundas padarītu jautrākas - gan anekdotes, gan stāstiņus, kā arī rindkopas, kurās jāsameklē kāda rakstu kļūda, kas padara šo tekstu smieklīgu.

Sākums Metodiskais darbs 2016.g. 25. novembrī viesi no Aizputes novada angļu val. metodiskās apvienības.