Rīgas Valsts 2. ģimnāzijas fiziķu pulciņš ciemos Igaunijā

Rīgas Valsts 2. ģimnāzijas fiziķu pulciņš jeb, oficiālāk, "Ievads modernajās tehnoloģijās" decembra sākumā bija ciemos kaimiņzemē Igaunijā. Skolotāja Virgīnija Vītola un desmit 11. klases skolēni devās uz lielākajām robotikas sacensībām Baltijā! Vairāk nekā 300 dalībnieki trasē lika savus darinātos robotus, lai redzētu, kurš stiprāks, ātrāks, labāk vadāms un visādi citādi varenāks. Konkurence bija milzīga, vietas uz pjedestāla šoreiz nebija, taču dalībnieki ieguva vērtīgu pieredzi. Tagad ir skaidrs, kādus dizainus izvēlas labākie no labākajiem. Dalībnieki atzīst, ka guvuši jaunu iedvesmu dažādiem robotikas projektiem, ko realizēt jaunajā gadā.

Sākums Metodiskais darbs Rīgas Valsts 2. ģimnāzijas fiziķu pulciņš ciemos Igaunijā