Projekta partneru tikšanās Polijā, Gdaņskā

Kopš 2017.gada novembra Rīgas Valsts 2.gimnāzija ir daļa no Erasmus+ projekta " ("How to raise and inventor"), kura ietvaros līdzdarbosies jaunu mācību materiālu sagatavošanā un izmēģināšanā.

Projekta mērķis ir sagatavot stundu plānus un mācību materiālus, lai stundu vai ārpusstundu laikā veicinātu interesi jaunāko klašu skolēniem par inženierzinātni, robotiku un jaunākajām tehnoloģijām, attīstītu analītisko un tehnisko domāšanu.

Projektā iesaistīti 4 valstu dalībnieki:

no Latvijas, Lietuvas, Polijas un Nīderlandes,

Projekta ilgums ir 2 gadi tas ilgs līdz 2019.gada novembrim.

Projekta laikā paredzēts sagatavot mācību materiālus un, sākot ar 2018.gada septembri, tos izmēģināt, piedāvājot arī Rīgas Valsts 2.ģimnāzijas 7.-8.klašu skolēniem līdzdarboties jaunu tehnisku iemaņu apgūšanā.

Projekta partneru tikšanās Polijā, Gdaņskā

2018.gada janvārī

2018.janvārī notika pirmā projekta partneru tikšanās Gdaņskā, Polijā, kurā piedalījās arī Rīgas Valsts 2.ģimnāzijas skolotājas Inga Treimane un Elza Liniņa, lai iepazītos, apspriestu turpmāko sadarbības plānu, sadalītu pienākumus un rezultātu izpildi.

Attēlā projekta partneri no Lietuvas "Robotikas skolas" (projekta koordinatori), Polijas, Nīderlandes un Latvijas skolām un tehnoloģiju izstrādes institūcijām.

Projekta partneru skolotāju apmācība Kauņā, Lietuv...
Ievads modernajās tehnoloģijās: Microbit