Gūta 2. un 3. vieta loģikas spēlē “Riga Puzzle Day”

Pagājušajā nedēļā, 2. novembrī, Latvijā un Baltijā pirmo reizi risinājās loģikas spēle "Riga Puzzle Day", kurā piedalījās vairāk nekā 170 Rīgas pašvaldības skolu 11. klašu skolēni. Pasākuma dalībnieki sacentās savā starpā, risinot 10 prestižajā Hārvarda Universitātē aizgūtos loģikas uzdevumus.

Loģikas spēle "Riga Puzzle Day" tika aizvadīta Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) auditorijā "Domus Auditorialis". Uzdevumu risināšanas laikā skolēniem bija atļauts izmantot internetu, tāpēc arī paši dalībnieki tika aicināti ierasties uz pasākumu ar savu portatīvo datoru vai citu ērti lietojamu viedierīci. Spēles galvenais mērķis bija attīstīt jauniešu problēmu risināšanas prasmes un radošo domāšanu. Šādā veidā pasākuma rīkotāji vēlējās akcentēt to, ka datorzinātnes nenozīmē tikai programmēšanu, bet gan problēmu risināšanu. Spēle veicināja arī sadarbības prasmes jauniešu vidū.

​"Riga Puzzle Day" pasākumā piedalījās 58 komandas, katra 2-3 cilvēku sastāvā. Rīgas Valsts 2. ģimnāziju pārstāvēja 7 komandas. Lai gan sīvajā cīņā par uzvarētājiem kļuva Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas skolēnu komanda "Mežmaži", 2. un 3. vietu konkursā izcīnīja Rīgas Valsts 2. ģimnāzijas skolēnu komandas. Apsveicam 11. c klases skolēnu komandu "Sprīdīši" ar augsto 2. vietu un 11. sb klases komandu "I-B SMART" ar gūto 3. vietu konkursā! Sveicam arī mūsu komandu "Pužļotāji" ar iegūto 4. vietu!

Pasākumu organizēja Rīgas Pašvaldība un Riga Business School sadarbībā ar Luminor banku un Balcia apdrošināšanu. Pasākumu atbalstīja arī Latvijas Mobilais Telefons, airBaltic, Myfitness, BrainGames un Cēsu kosmosa izziņas centrs.

11. c klases skolēnu komanda “Sprīdīši” (Zvirbule Katrīna, Barinovs Žans, Kņiga Gavriils)
11. sb klases komanda “I-B SMART” (Beiziķe Paula Marta, Lore Elīze, Šaško Kristiāna)

Valsts svētkus sagaidām ar panākumiem vizuālās māk...
IBDP in RV2G