Rīgas Valsts 2. ģimnāzija saglabā 2. vietu Latvijas skolu reitingā

Esam lepni paziņot, ka Latvijas skolu reitingā Rīgas Valsts 2. ģimnāzija arī šogad saglabā augsto 2. vietu, iegūstot "Mazās Pūces" un "Pūces Pēdas" apbalvojumu.

Ata Kronvalda fonda apkopotā informācija norāda, ka 2023. gadā ģimnāziju grupā kopā kvalificējušās 20 skolas. Šogad līdera pozīciju joprojām saglabā Rīgas Valsts 1. ģimnāzija ar 174,45 ballēm, Rīgas Valsts 2. ģimnāzija guvusi 137,94 balles un 2. vietu, bet 3. vietā ierindojas Āgenskalna Valsts ģimnāzija ar 47,95 ballēm.

Ceļojošo balvu konkurss "Lielā Pūce" un "Mazā Pūce" Latvijas skolās kļuvis jau par ikgadēju tradīciju, kas risinās kopš 1988. gada. Katru gadu Latvijas labākās skolas sacenšas savā starpā, lai gūtu atzinību par izcilajiem sasniegumiem skolēnu zinātniski pētnieciskajā darbībā, mācību priekšmetu olimpiādēs un radošajās skatēs. Konkursa mērķis ir vienlaicīgi paaugstināt gan skolēnu mācību un zinātniski pētnieciskā darba prestižu, gan veicināt pedagogu un izglītības pārstāvju ieinteresētību darbā ar skolēniem.

Ata Kronvalda balvas pasniegšanas ceremonija risinājās 29. septembrī. Svinīgo pasākumu ar savu klātbūtni un uzrunu pagodināja arī pats Latvijas Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs.

Esam priecīgi un lepni par sasniegto!

Ceļojošās balvas "Lielā Pūce" un "Mazā Pūce"

​Foto autors: Ilmārs Znotiņš

Ata Kronvalda balvas pasniegšanas ceremonija

Foto autors: Gatis Bergmanis