Melānija Luīze Jansone un Alberts Priedeslaipa gūst 1. vietu starpskolu sacensībās šahā

1.–3. vietas ieguvēji komandu vērtējumā

2023. gada 7. decembrī Rīgas Šaha skolā norisinājās Rīgas valstspilsētas pašvaldības starpskolu sacensībās šahā vecākajai grupai (2008. un 2009. gadā dzimušajiem). Šaha sacensībās piedalījās 45 dalībnieki no 24 dažādām skolu komandām. Kopā tika izspēlētas 7 spēļu kārtas ar apdomas laiku 10 minūtes un 5 sekundēm par izdarīto gājienu.

Turnīrs izvērties tik intensīvs, ka pēc 7 spēļu kārtām trīs komandas bija ieguvušas vienādu punktu skaitu. Lai noteiktu turnīra uzvarētājus, tika izvērtēti papildus rādītāji. Rezultātā skolu kopvērtējumā 1. vietu guva Rīgas Valsts 2. ģimnāzijas komanda, kuru pārstāvēja 9.a klases skolniece Melānija Luīze Jansone (5,5 punkti no 7) un 8.b klases skolnieks Alberts Priedeslaipa (4,5 punkti no 7).

Sacensībās tika noteikti arī labākie individuālie spēlētāji meiteņu un zēnu grupās. Sacensību individuālajā vērtējumā meitenēm ar 5,5 punktiem 1.vietu ieguva Melānija Luīze Jansone, kopvērtējumā turnīrā ierindojoties augstajā 3. vietā.

Lepojamies ar Rīgas Valsts 2. ģimnāzijas šaha komandu!

Bioloģijas 46. olimpiādes 2. posma rezultāti
Vācu valodas 54. olimpiādes 2. posma rezultāti