Font Size

Fonta Izmērs

Foto galerija

No 18. līdz 22.septembrim skolā Matemātikas, ekonomikas un datorzinību metodiskās komisijas nedēļā norisinājās dažādi matemātikas konkursi.

19.septembrī notika Vjeta konkurss, kurā piedalījās 9.-12.klašu skolēni.
Labākie šajā konkursā: 1. vieta Gerda Miezere 12.sb, 2. vieta Dai Yeying 12.sb, 3. vieta Kristiāns Dilāns 11.sb, 3. vieta Rihards Petruņins 11.c

19.septembrī 7.sb klasei notika matemātiskā orientēšanās Kronvalda parkā.

20.septembrī notika Aptuveno aprēķinu konkurss, kurā piedalījās 10.-12.klašu skolēni.
Labākie šajā konkursā: 1.vieta Edijs Bierands 10.d, 1.vieta Andris Ivanovs 10.d, 2.vieta Aelita Skromule 11.c, 3.vieta Pēteris Hermanis Osipovs 10.e
Atzinības: Mariuss Raits Bergmanis 10.d, Solveiga Kārkliņa 10.e, Areta Grāpe 10.c

20.septembrī notika 7.-9.klašu komandu sacensības “marshmallows challenge”, kurā 4 skolēni no katras klases aizrautīgi būvēja augstāko torni no makaroniem.
Augstāko torņu būvētāji: 1.vieta 8.a klases komanda (58cm tornis), 2.vieta 9.b klases komanda (46cm tornis), 3.vieta 7.b klases komanda (45cm tornis)

21.septembrī notika Sudoku konkurss, kurā varēja piedalīties ikviens interesents.
Labākie sudoku risinātāji 7.-9.kl.: 1.vieta Anna Birzniece 9.sb, 2.vieta Inguna Rūta Skujiņa 9.sb, 
2.vieta Bērtulis Štamers 7.a, 3.vieta Pēteris Leimanis 7.a

Atzinības: Justs Emīls Smelters 7.a, Kristers Reķis 9.sb
Labākie sudoku risinātāji 10.-12.kl.: 1.vieta Agija Leice 10.e, 2.vieta Maija Teivāne 10.b, 3.vieta Areta Grāpe 10.c
Atzinības: Tatjana Svirščevska 11.b, Madara Krūmiņa 11.c

22.septembrī notika Pirmskaitļu konkurss, kurā varēja piedalīties ikviens interesents.
Labākie pirmskaitļu meklētājii 7.-9.kl.: 1.vieta Arvīds Gills 7.b, 1.vieta Artūrs Ungurs 7.b, 2.vieta Laura Lapsa 9.sb, 3.vieta Daniils Soško 7.b
Labākie pirmskaitļu meklētājii 10.-12.kl.: 1.vieta Andris Ivanovs 10.d, 2.vieta Žanis Jarinovskis 10.a, 3.vieta Aelita Skromule 11.c

Visas nedēļas garumā notika arī matemātisko zīmējumu konkurss. Zīmējums bija jāveido izmantojot tikai ciparus. Skolēniem tika piedāvāta iespēja balsot par labāko darbu.
Skatītāju simpātiju 7.-9.kl. ieguva Helēna Mizgajeva 9.sb

Skatītāju simpātiju 10.-12.kl. ieguva Katrīna Sadovņikova 11.sb

Savukārt, par labākajiem darbiem, ievērojot visus kritērijus, tika atzīti: Justīnes Kovaļovas (7.b) zīmējums 7.-9.kl.grupā, Almas Gūtmanes (10.a) zīmējums 10.-12.kl. grupā

Tāpat arī visas nedēļas laikā, tika noteikta Matemātiskākā izskata klase – klase, kas visbiežāk un visvairāk savos apģērbos izmantoja matemātiskos simbolus, elementus un figūras.
Un tātad par Matemātiskāko klasi pamatskolā tika atzīta 8.a klase, bet vidusskolā 12.sb klase.